Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Kaheksa Eesti parimat minikadetti on osalemas EM-l

Homme, 22. augustil, algavad Prantsusmaal, Strasbourgis kümnendad minikadettide lahtised Euroopa meistrivõistlused lauatennises, kus võistleb kokku 363 noorsportlast.
 
Eesti koondis on esindatud 11 liikmelise koosseisuga, mis on kindlasti viimase aja rekordeid. Noorimatest (2003. aastal ja hiljem sündinud) tüdrukutest esindab Eestit Aseri kasvandik Kristina Andrejeva, poistest sarnaselt Kristinale Aserist pärit Martin Penek ja Nadarian Berija, lisaks Narva poiss Aleksandr Nikolas. Vanemamas vanuseklassis (2002. aastal ja hiljem sündinud) esindavad Eestit Maardu tüdrukute trio Sofia Geroiskaja, Alina Jagnenkova ja Karina Grigorjan, poistest narvakas Stanislav Strogov. Treeneritest on esindatud Marina Verengof, Vladimir Petrov ja Andres Lofitski.
 
Enamus osalejatest on see tiitlivõistlus nende esimeseks ning loodame, et mängijad ei kee üle ning mängivad vastavalt oma võimetele. Eesmärgiks võiks pidada vähemalt ühe sportlase 32 parema sekka jõudmine, kuid lohutusturniiril 8 parema sekka jõudmis võib samuti lugeda heaks.
 
Lisainfot ajakava ja mängude tulemuste kohta saate leida võistluse ametlikult kodulehelt: http://www.eurominichamps.com
 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1