Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Peatreener Vallot Vainula kommentaarid MM'ilt enne viimast vooru alagruppides

Neljandas voorus katkestas naiskonna võitudejada Iraan. Tuli võtta vastu kaotus 1-3. Mehed võitsid Quatari 3-0. ja neljanda järjestikuse kohtumise.

Peatreener Vallot Vainula kommentaarid: Iraan oli kindlasti kõige tugevam vastane alagrupis ja ilmselt kogu liigas Nende vasakukäeline esinumber Neda Shansavari on väga hea. Mängisime iseenesest kohtumise hästi.

Valeria Petrova mäng oli aktiivne ja võit tuli 3:1(3,5,-6,10). Valeria mängis ka eelmist kohtumist väga hästi. Seekord mängis Valeria esimest asetust, et võimalusel saada rohkem mängida.

Kätlin Latt mängis Iraani esinumbriga ja kaotas 0-3 (-14, -8,-6). Kui servis ja vastuvõtus polnud meil probleemi, siis lahtises mängus ilmnes iraanlanna ülekaal.

Olesja Ketško mängis üsna võrdse mängu, kuid kaotas 2-3 (-9,9,-6,-7). Eelmise kohtumisega võrreldes palju parem mäng. Mängis aktiivselt, üritas aga lihtvigu tuli liigselt sisse. Kui oleks võidu kätte saanud, oleks võinud ka kohtumise potentsiaalselt võita 3-2.

Valeria mängis oma teise mängu nende esinumbriga ja kaotas 0-3 (-7,-9,-4) . Puudu jäi endaga leppimisest, endast tugevama mängijaga vastu, ilma et see avaldaks mõju järgmiste punktide mängimisele.

Meeste kohtumises Qatariga tänasel mängul kaalu polnud, kuna ilmselt alagrupis esimesed oleks ikka olnud kui vähemalt 1 võit olnud. Ka Quatar, kes alagrupis eelviimasel postisoonil, ei pannud välja oma tugevaimat kooseisu, vaid lasi liidri vastu mängida oma nõrgematel võistkonna liikmetel.

Aleksandr Smirnov mängis hästi kaitsemängija vastu aga seda on ta viimasel ajal Lušinit treenides praktiseerinudki… Võit 3-1(10,-11,5,9). Samas peab ütlema, et vastane polnud puhas kaitsemängija, vaid võimalusel ka ründas, mis tegi mängu oluliselt keerukamaks.

Aleksand Lushin, kes tavaliselt mängib kolmandat asetust mängis seekord teist asetust, et võimalusel ühtlustada mängitavate mängude arvu meeskonna siseselt . Kaks esimest setti võitis Lushinil kindlalt ja kolmanda seti kaotas ilmselt liigsest enesekindlusest tingitud „sirgema põlve" tõttu. Neljandas setis oli Aleksandr taga 5:10 kuid võttis 7 punkti järjest ja võitis seti 12-10 ja kogu mängu 3-1 (6,9,-5,10).

Minu enda võit vastase üle tuli suhteliselt kergelt 3-0 (5,6,5)

Kui võidetakse alagrupp, pääsetakse ühe vooru võrra edasi, samas kui alagruppide teised-kolmandad kohad selgitavad eelnevalt vastased alagruppide võitjatele.

 

LINGID

Live stream ja järlevaatamine 30p

ITTF LIVE SCORING

Meeste alagrupi tabel

Naiste alagrupi tabel

 

MUUD UUDISED SAMAL TEEMAL

29.04.2014 Tokios toimuvail lauatennise maailmameistrivõistlustel Eesti meeskond kaotusteta.

29.04.2014 Eesti lauatennisenaiskond Tokio MM’il kolmanda võiduga.

28.04.2014 Maailmameistrivõistlused Tokios. + videouudis

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1