Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Haiba karikasarja teine etapp pani Põldaru käed värisema

See lugu on hilinenud juba piinlikult kaua aega. Haiba lauatennisekantsi vapustanud võistlus - selle hooaja karikasarja teine etapp - toimus ju tegelikult juba üleelmisel laupäeval, kolmandal novembril. Hilinemise peamisi põhjuseid on kaks. Esiteks olin juba võistluse eelselt valmis kirjutanud tekstijupi, mis õnnitles Allan Kottise’t ja teisi harjumaa vägilasi veenvate võitude puhul saamatute pärnakate üle. Ja teiseks (ning olles arvesse võtnud eelmise) - kas ma saaksingi kerge südamega kirjutada sellest, kuidas pärnakad - meie suurimad rivaalid - meile valusa hoobi just meie enda koduareenil andsid.
See kõik tundub nii uskumatu. Mäletan veel suurepäraselt Kaljo Põldaru optimismi täis nägu sel paljutõotaval pinksihommikul. “Mis sest, et Allanit pole - harjukate stabiilne tuumik juba pärnumaa kiirelt vananevale paremikule alla jääda ei saa. Igatahes mitte Haibas!” kuulsin ma teda tabelit vorpides endamisi sosistamas. Ja nii saatiski esimese pärnaka miinusringi Ivari Kindsigo juba veerandfinaalis. Urmas King jäi mõnele ehk üllatuslikult, kuid haibakatele ilmselgelt plaanipäraselt 2-3 Ivarile alla. Tundus ainult loogiline, et sama saatus ootab Antti Luigemaad, kelle mina - nagu me Ivari ja Kaljoga kokku leppinud olime - poolfinaalis sarnaselt põrmustama pidin. Ma ei mäletagi nüüd, kas Antti kobistas siis tõesti nii palju või paistis päike alati just mulle silma... või saboteeris Urmas seda mängu platsi kõrvalt? Igatahes olime sunnitud alla neelama mõru pilli, sest Antti Luigemaa pääses 3:1 võiduga finaali. “See ei ole võimalik.. see ei ole võimalik!” kurjustas haibakate pikk pink minuga.
Aga edasi läks asi veel nukramaks. Allani puudumisel oli harjukate kastaneid tulest välja tooma kutsutud Erik Lindmäe, kelle mänguoskustest räägitakse lugusid nii kodumaal kui kuuldavasti isegi Hispaania pinksiringkondades. Keegi ei tea mis juhtus. Kui Antti Eriku servile tagantkäe topsidega vastas, siis vilkusid saalis kõik muidu hästi toimivad tuled, koridoridest põgenesid välisukse poole rotid ja väiksemad putukad (kes justkui aimasid ette saabuvat katastroofi) ning ahhetasid saalisviibijad. Midagi polnud teha. Antti Luigemaa, pärnakas, oli 4-1 võiduga kindlustanud Haiba karikasarja teise etapi esikoha.
Kuna karikad olid juba enne võistlust laual, siis polnud neid ka enam võimalik laoruumidesse peita, need tuli võitjatele üle anda ning väriseval käel kirjutas peakohtunik Luigemaale välja ka võidudiplomi. Peale võistlust teatas Kaljo haiba pinksifännidele kurvalt: “Homme trenni ei ole. Mul on vaja mõelda..”

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1