Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Euroopa Lauatenniseliidu president Stefano Bosi väisab Eestit

03.10.2012 teeb Euroopa Lauatenniseliidu (ETTU, www.ettu.org ) president Stefano Bosi lühivisiidi Eestisse. Külaskäigu eesmärk on laiem koostöö ja spordiala arendamine. Külaskäigu jooksul toimuvad kohtumised Eesti Olümpiakomitees, Kultuuriministeeriumis ja Eesti Lauatenniseliidu ja klubidega.
 
Eesti osaleb mitmetes Rahvusvahelise Lauatenniseföderatsiooni  (ITTF) ja ETTU ühisprojektidest ja selles osas on plaan koostööd süvendada. Eesti osaleb   ITTF ja ETTU komisjonide töös läbi komisjoni liikmete Sirje Lubi ja Viljar Kasemaa. Eesti kohtunikud on aktiivsed nii rahvusvahelistel tiitlivõistlustel, kui ka regionaalsetel võistlustel.
 
Noorteöö osas võetakse osa Eurokids treeninglaagritest, mis on ettenähtud üle-Euroopaliseks parimate noorte lauatennisistide treeningkogunemiseks ja treenerite kvalifikatsiooni arendamiseks. Eelmisel aastal viidi läbi ITTF/ETTU toel ITTF Level 1 ja paralauatennise treenerikoolitus. Hooajaks 2013/2014 on planeeritud ITTF II taseme koolitus koos välise eksperdiga.  Hetkel kirjastatakse ITTF II-IV taseme lauatennise treeneri eestikeelset käsiraamatut ja sinna ootame ETTU tuge.
Reaalne on  Eurokids treeninglaagri mõne etapi läbiviimine Eestis. Suuremate lauatennisvõistluste korraldamiseks puuduvad Eestil ajakohased nõutavad võistlustingimused.
 
Stefano Bosi ajakava:
03.10.2012 10:30 Kohtumine  Eesti Olümpiakomitees;
03.10.2012 14:00 Kohtumine Kultuuriministeeriumis;
03.10.2012 17:00 Kohtumine Eesti Lauatenniseliidu ja klubijuhtidega
 
Pildid: http://www.lauatennis.ee/gallery/index.php?/category/24

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1