Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Haiba karikasarja avaetapi võitis Allan Kottise

28. septembril peeti üsna salaja ära Haiba karikasarja esimene etapp. Teadlikult kalenderplaani väliselt korraldatud võistlusest olid siiski haisu ninna saanud koguni 31 pinksihullu, kes Haibas kütte pandud sauna ja kohaliku toitlustaja söögi lõhna kaugelt ära tundsid.
Haiba karikasarjas on juba ammu mängus rohkem kui elu - 27 aastat ringi rännanud karikas hoomab endas üle veerand sajandi Eesti lauatennise ajalugu. Kõik tahavad võita karikat, kuhu on graveeritud Taago Puntso, Rein Lindmäe, Mati Kärmiku ja paljude teiste pinksihiiglaste nimed. Võtkem näiteks Allan Kottise. Juba viis korda on ta selle ajaloolise trofee endaga hooaja lõpus koju võtnud, aga selgi korral oli ta kohal, et oma tiitlit kaitsta.
Sel laupäeval kujunes tema tuliseimaks ohustajaks Erik Lindmäe, kes hästi informeeritud allikate väitel tahab kord juba isa võidetud karika uuesti koju viia. Seekord pidi Erik aga tunnistama Allani 4-3 paremust mängus, mis võistluste peakorraldaja Kaljo Põldaru väitel oli Haiba karikasarja ajaloo põnevaim finaal.
Igatahes tõotab tulla põnev hooaeg ning karta on, et ka järgmiseid etappe on vaatamata ametlikku kalendrisse mitte kuulumisele väga raske enda teada hoida. Tulevaste etappide toimumise info liigub ju tutvuste kaudu ning on saadaval ka hästi varustatud pinksilehekülgedelt.
Seniks aga võtkem kuulda Haiba klubi aegumatut nõuannet ning lihvigem tehnikat!
 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1