Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Maardu LTK oli Norras edukas!

Eelmine kolmapäev, täpsemalt 30.05.2012 võtsid Maardu Lauatenniseklubi sportlased ette reisi Norrasse, kus osaleti paari päevases treeninglaagris Larkollenis - Andres Metssalu juures ja lõpetuseks võeti osa rahvusvahelisest võistlusest Mega Cup, Oslos.

Kokku osales 12 sportlast, koosseisus: Marina Verengof, Andres Lofitski, Anita Lissovenko, Oleg Migunov, Irina Akimkina, Anita Lissovenko, Aleksandra Kuprikova, Aleksandr Vasin, Viktoria Rõbakova, Sofia Geroiskaja, Sofia Sevalkina ja Vitali Osmuškin.

Võistlus kestis kaks päeva ja kokku mängiti 29. erinevas võistlusklassis, milles osales üle 370 sportlase ja mängiti üle 2100 mängu (kõik mängud viiest parem), et kõik ilusti toimiks, kasutati kahte spordihalli, milles oli 40 Joola võistluslauda ning igaks mänguks oli eraldatud kohtunik, kes paneks kõik täpselt kirja - korralduse üle nuriseda ei saa.

Kõige edukamaks osutus Anita Lissovenko, kes võitis vanuseklassides Tüdrukud -13 ja -14, kuni 15 aastaste tüdrukute seas oli teine, kaotades finaalis Norra -15 vanuste esinumbrile Ilka Dovalile 1-3 (2, 11, -7, 4 ). Lisaks oli väga tubli Viktoria Rõbakova, kes saavutas -14 vanuste tüdrukute seas 5. koha, kaotades 1/4 finaalis 2-3 (-9, -9, 8, 9, 7). Samuti osales Anita vanemate juuniorite võistlusklassis, vanuses kuni 21, kus saavutas kolmanda koha, kaotades poolfinaalis Norra naiste kolmandale reketile Gamborg-Nilsen Carine 2-3 (7, -9, -5, 9, 6).

Võidukas oli ka meie minikadettide esinumber Aleksandra Kuprikova, kes võitis vanuseklassi Tüdrukud -11, kus ei kaotanud setigi! Samas vanuseklassis olid tublid ka meie nooremad minikadetid Sofia Gerioskaja ja Sofia Sevalkina, mõlemad pidid tunnistama vastase paremust 1/4 finaalis. Lisaks kõik eelnimetatud tüdrukud kaotasid -12 aastaste seas veerandfinaalides, seega kõik kolm tüdrukud jäid jagama selles vanuseklassis 5-8. kohta.

Sofia Geroiskaja ja Sofia Sevalkina üllatasid meid väga esimesel võistluspäeval, kus mõlemad jõudsid T-10 vanuseklassis poolfinaali, kahjuks pidid mõlemad vastu võtma kaotused, aga mäng oli väga sisukas ja tänutäheks said mõlemad kolmanda koha karikad, sest 3. koht läks poolfinaali kaotajatele jagamisele! Järgmisel päeval teadsime, et nüüd on meie tüdrukud kõigeks võimelised ja alt nad meid ei vedanud, nad mõlemad pääsesid T-9 klassis Finaali, seega finaal oli Maardu tüdrukute siseasi. Väga pingeline oli veerandfinaal kohtimine Sevalkinal, kes mängis T-8 võitjat Wetzel Katarina Evenseniga ja võitis tasavägise mängu 3-2 (-8, 9, 8, -6, 9), selles mängus sai näha nii pisaraid, kui rõõmu hetki, ütleks, et sellel mängul oli kõige rohkem põnevust tervel turniiril!

Lisaks, mõlemad meie täiskasvanud naistennisistid Marina Verengof ja Irinia Akimkina mängisid ka väga edukalt, kus pääsesid mõlemad poolfinaali, kus pidid kahjuks tunnistama vastaste paremust 1-3, kusjuures mängis Marina sakslannaga, endise Bundesliga mängijaga Christine Mettneriga. Seega, mõlemad meie naised said tubli kolmanda koha.

Kahjuks poisid ei olnud nii edukad, kuid samuti näitasid sisukat mängu. Tubli oli Oleg Migunov, kes pidi kaotusi vastu võtma ainult Norra paremikult ja väga tasavägistes mängudes. Näiteks P-14 seas kaotas ta Norra esimesele minikadetileMats Hoelile 2-3 (-11, -12, 13, 9, 7), kus omas ka mitut matšpalli, see sama Mats jõudis välja poolfinaali, kus tee peal alistas meile kõigile tuntud Erik Berge Saue 3-1. Vanuseklassides -12 ja -13 ta saavutas 5. koha, kus pidi kaotust tunnistama ainult tulevasele võitjale (Norra U15 7.) Edvard Stokke Brandtzægile, viimases mängus 1-3 (6, -9, 6, 10). Lisaks tuleks välja tuua Vitali Osmuškinit, kelle jaoks oli see esimene võistlus välismaal ja ta näitas kohati väga sisukat ja enesekindlat mängu, parimaks jäi tal pääs 1/8 finaali kuni 12 aastaste poiste seas.

Märkimisväärne on ka Aleksandr Vasini 3. koht "Open Fun" võistlusklassis, kus võisid osa võtta kõik mängijad ja mängiti 21 punktini. Aleksandr kaotas poolfinaalis tugevale rootsi poisile, tulevasele võitjale Feizi Jamshidile 17-21, kes võitis poiste -18 vanuseklassi ja -21 vanuste seas tuli kolmandaks. Samuti osalesid seal klassis Irina Akimkina ja Andres Lofitski, kus mõlemad kaotasid tulevastele finalistidele. Lisaks, mängisid nad Meeste C klassis, kus kõik pidid tunnistama vastase paremust 1/4 finaalis, kusjuures viimane nende seast oli ees 2-0 ja viimases setis omas mitut matšpalli, kuid pidi võtma vastu kaotuse.

Lõppkokkuvõttes oli see treeninglaager ja võistlus väga edukas meie sportlastele. Kokku võidetid 4 kuldmedalit, 2 hõbedat ja 6 pronksi. Loodame, et järgmisel aastal saame uuesti osa võtta antud üritusest, sest sisse on viidud juba nö väikene traditsioon, sest ei olnud see esimene kord meie jaoks, vaid ka eelmine aasta osalesime seal ja olime samuti edukad! Mängijatele lisas see motivatsiooni treenimiseks, mõnel oli see aasta viimaseks võistluseks, aga mõnele oli see heaks treeninguks enne noorte Põhja- ja Baltimaade meistrivõistlusi. Esimesse tulevad ka paljud mängijad, kes osalesid antud turniiril!

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1