Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Manniks.Com rändkarikale graveeriti uus nimi - Erik Lindmäe

Võitlus etapi ja üldkokkuvõtte võidu nimel meistriklassis käis Aleksei Nikonorov'i ja Erik Lindmäe vahel. Rändkarikas sai peale uue nime - Erik Lindmäe, kes alistas Aleksei Nikonorvi 3:1, võites seega etapi ja üldkokkuvõtte. Varasemalt õnnestus Alekseil jäädvustada oma nime krarikal 5 aastat järjest.
Kolmanda koha etapil võitis Mihkel Unt ja üldkokkuvõtte kolmas oli Allan Salla.
Elle Õun tituleeriti etapil naiste parimaks.

Rahvaklassi etapi esikolmiku moodsutasid seekord esmakordselt osavõtnud: esikoht - Soonsite Madis, teine koht - Vincent Oberle ja kolmas koht - Uno Ridal.
Parim naine: Piret Kummel.

Karikasarja rahvaklassi kokkvõtte kolm paremat olid aga osavõtjad, kes stabiilselt igal etapil esikohta jahtisid. Edukaimalt mängis oma oskused välja Aleksander Tuhkanen. Teise ja kolmanda koha punktide arv oli peale viimast etappi võrdne, kuid viimasel etapil tegi parema tulemuse Vaino Koort , edestades seega Mati Türk'i.

Uuel hooajal alustame juba sügisest. Võistluse formaat jääb samaks, kuid lisame eriauhindu ja igas kuus on planeeritus üks võistlus.
Soovin kõigile edukat hooaja lõppu!

Marko Männik

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1