Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Manniks.Com karikasarja IV etapi tulemused ehk kõik selgub finaaletapil

Meistriklassis pani end maksma  Aleksei Nikonorov, võites 3-2 Erik Lindmäed. Nikonorovile oli see esimene etapivõit sellel hooajal. "Segajaks" on olnud nii Maksim Vuhka, kui Erik Lindmäe.Üldkokkuvõttes juhib võistlust Allan Salla, kuid kuklasse õhkavad Nikonororv, Lindmäe ja Urmas Sinisalu, kes kõik on ühe etapi vähem osalenud.

Kolme paremat tulemust omab Lindmäe ja üldvõiduks peaks ta finaaletapil vähemalt koha võrra edestama Nikonorovit ning mägima end tabeli esiotsa. Seni on viis viimast järjestikust hooaega võitnud Nikonorov, kuid kunagi ei ole tiitli kaitsmine olnud nii ohus.

Meistriklassi kolmas koht läks Artjom Putškovile, kes võitis head mängu näidanud Kaarel Lusmäge 3-0.

 

Rahvaklassis võitis Mati Türk 3-0 Vaino Koort'i, vormistades oma esimese etapivõidu. Kolmanda-naljanda koha mängus oli Sven Juus üle Aleksander Tuhkanenist tulemusega 3-2. Samad esineliku mehed jahviad ka üldkokkuvõtte esikohta. Finaaletapp otsustab kõik!

Parima naise tiitli viis koju teistkordselt Mari Plakk.

 

Manniks.Com krikasarja finaaletapp etapp toimub laupäeval 25.05.2019.

Asukoht: Puuvilla 19a, Tallinn

Võistlusklassid: meistriklass algusega 10:00 ja rahvaklass algusega 15:00.

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1