Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Manniks.Com / Lauatennisekeskuse karikasari alustab nädalavahetusel (P 13.01.2019) hooaja esimese etapiga)

Tere lauatennisesõbrad!

Mul on teid heameel kutsuda võistlema meistri- ja rahvaklassis uues Puuvilla tänava lauatennisesaalis, viieetapilises karikasarjas:

Asukoht: Puuvilla 19a, Tallinn

Aeg:  13.01.2019 (P), 23.02.2019 (L), 14.04.2019(P), 28.04.2019 (P), 25.05.2019 (L)

Registreerumine:
Meistriklass.  Võistluspäeva hommikul kuni 09:45. Peakohtunik võib registreerida võistleja peale kl 09:45, kui see ei sega võistluse  korraldust ja algust. Mängude  planeeritav algus 10:00.
Rahvaklass. Võistluspäeval kuni 14:45. Mängude  planeeritav algus 15:00.

Võistlusklass ja osavõtutasu:

Meistriklass . Osa võivad võtta kõik meesmängijad Eesti reitinguga 1-400 ja naismängijad 1-60.
Osavõtutasu: 10€.

Rahvaklass . Osa võivad võtta kõik meesmängijad Eesti reitinguga 401 kuni reitinguta mängijad (sh) ja  naismängijad reitinguga 61 kuni reitinguta mängijad (sh).
Osavõtutasu: 10€.

Etapi parimate austasustamine:

Meistriklass.
I-III koht - rahaline auhind vastavalt kohale 50€, 30€, 20€.
Eriauhind, parim naine - 20€.

Rahvaklass.
I-III koht – meenega.
Eriauhind, parim naine – meenega.

 

Meistriklassi  üldkokkuvõte ja autasustamine:

Iga etapi esimene saab 100 punkti, teine 98p, kolmas 97p, 99 koht ja järgnevad 1p. Üldkokkuvõttes läheb arvesse võistleja neli paremat  etapil viiest ja võidab enim punkte kogunud võistleja. Punktide võrdsuse korral loetakse paremaks, kes oli parim viimati osavõetud etapil.
Meistriklassi  I-III kohta autasustatakse rahaliselt vastavalt 150€, 100€, 50€. Esikoha saavutanud võistleja  nimi graveeritakse  Manniks.Com rändkarikale.

Rahvaklassi üldkokkuvõte ja autasustamine:

Iga etapi  esimene saab 100 punkti, teine 98p, kolmas 97p, 99 koht ja järgnevad 1p. Üldkokkuvõttes läheb arvesse võistleja neli paremat  etapil viiest ja võidab enim punkte kogunud võistleja. Punktide võrdsuse korral loetakse paremaks, kes oli parim viimati osavõetud etapil.
Meenega I-III koht.

Võistlussüsteem:

Mängitakse kahe miinuse süsteemis kõigi kohtade väljamängimisega. Mängud toimuvad parem viiest. Miinusringi võitja saavutab III koha. Eelduslikult kasutatakse võistlusklassis kuni 64 võistleja mängutabelit ja mängitakse 10 laual.
Suure osavõtu korral on peakohtunikul õigus kooskõlas korraldajaga muuta võistlussüsteemi, et mahtuda ettemääratud ajalimiitidesse, võimaldades mängijatele maksimaalselt mänguvõimalusi.
Võistlejate paigutamisel tabelisse arvestatakse ELTL viimase avaldatud reitingu punkte. Reitinguta mängija (sh ’peidetud reiting’) või välismaalase klassi ja/või paigutuse otsustab võistluse peakohtunik.
Tulemused kantakse ELTL reitingusse.
Oma tervisliku seisukorra eest vastutab iga võistleja individuaalselt.
Auhinnad antakse üle vaid võistluspäeval autasustamise ajal ja soovitavalt sportlikus vormis  võistlejaile. Võistlejal on ühes võitlusklassis õigus vaid ühele auhinnale.
Korraldajal on õigus lisada täiendavaid võistlusklasse  ja/või anda välja täiendavaid auhindu.
Osa saab võtta vaid ühest samaaegselt toimuvast võistlusklassist.
Kõik juhendis määratlemata küsimused lahendab võistluse peakohtunik võistluse käigus.

Tingimused: Mängitakse sinistel Cornilleau 540 ITTF võistluslaudadel.

Osavõtuga mängija kinnitab, et on andnud loa salvestada tema kohta heli-pildi või videomaterjali, võistlustulemusi ja võistlusele registreerumisel antud isikuandmeid. Mängija on teadlik, et eelpoolnimetatud info avaldatakse avalikult, edastatakse kolmandatele osapooltele ja töödeldakse ning kinnitab, et see ei kahjusta ülemääraselt mängija õigusi. Mängija on teadlik, et isikuandmete töötlemise lõpetamine on peale osavõttu tehniliselt võimatu või toob kaasa ebaproportsionaalselt suuri kulutusi. Alaealise või piiratud teovõimega mängija puhul kinnitab eeltoodut tema ametlik esindaja.

Korraldaja:  Marko Männik, Manniks.Com/Lauatennisekeskus +372 5117525
Peakohtunik: Marko Männik.

Juhend

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1