Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Eesti noored Poola kadettide ja juuniorite Openil 24.-28. mai + Tulemused

24.-28. maini toimub Poolas Wladyslawowos ITTF korraldatud Poola juuniorite ja kadettide Open, kus on kohal suur osa Euroopa riike, kuid samas on osalemas ka Ukraina, Valgevene, Kanada ja mitmed teised riigid.

Eestist on osalejaid kokku 6, kellest 4 poissi ja 2 tüdrukut. Eesti on esindamas Mart Luuk, Stanislav Strogov, Oskar Pukk, Ken Talpas-Taltsepp, Alina Jagnenkova ja Karina Grigorjan.

Meie noored alustavad mängudega alates 26. maist, kui hakkavad kadettidele mõeldud individuaal ja meeskonna turniir.

26. mail on kavas meeskonnamängud, kus riikide meeskonnad mängivad üksteise vastu alagruppides.

27. mail on planeeritud üksikmängud ja paarismängud.

Mõlemad tüdrukud mängivad 4-liikmelistes alagrupis Rootsi, Jaapani, Tsehhi ja Poola mängijatega. Poisid mängivad samuti 4- liikmelistes alagrupis Leedu, Tsehhi, Poola, Rumeenia, USA, Kanada ja Saksamaa mängijatega.

Proovime vahendada ka noorte pilte ja muljeid võistlustelt.

Tulemused:

  • Alina Jagnenkova pääses ainukesena põhitabelisse ja nüüdseks jõudnud juba 1/16 finaali
  • Kahjuks Alina kaotas seal tugevale Satsuki Odole Jaapanist.
  • Paarismangus jõudsid tüdrukud kolmandasse ringi
  • Võistkondlikel võistlustel keegi alagrupist edasi ei pääsenud. Mõlemad poiste võistkonnad jäid alagruppides neljandaks,  tüdrukud kolmandaks
  • Eile ja täna jätkub ka lohutusturniir.

Kommentaarid:

"Sain võidu kanadalase üle 3:2 ja leedulase üle ka 3:2. Enamustes mängudes tundsin, et võin ka välismaalasteega võrdselt mängida. Suurt allajäämist väga ei tundnud. Võistlus oli tugev, eriti juuniorites. Seal mängisid nii Euroopa tipud kui ka tugevad jaapanlased. Sain motivatsiooni, kuna tundsin, et mõnes mängus oleksin võinud ka paremini mängida ja tahaks järgmine suur võistlus ennast paranda", ütles võistluste kohta Mart Luuk.

Detailse ajagraafiku leiate siit

Kõikide mängude tulemused leiate siit

Kõik uudised ja lisainfo leiate - www.ittf.com/tournament/2753/2017/polish-junior-cadet-openittf-golden-series-junior-circuit/

NB! Uudis täieneb jooksvalt!

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1