Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Eesti noored esmakordselt Euroopa U21 MV Sotšis

Neljapäeval, 2. veebruaril algab Venemaal, Sotši‎s esmakordselt Euroopa U21 meistrivõistlused, kus on meie mängijatest võistlustules Aleksandr Lušin ja Airi Avameri. Mõlemad mängijad pääsesid osalema kutsetega.  

Järgneb intervjuu Airi ja Aleksandriga

Mis on Teie ootused võistlusteks? Grupist edasipääs, playoffid?

Airi: Kuna osalen antud võistlusel esimest korda siis arvan, et grupist edasipääsemist võiks juba pidada heaks tulemuseks. Olen teadlik sellest, et tulevad kokku euroopa parimad mängijad ning mul oli hea meel saada kinnitust enda osalemisest.

Aleksandr: Ma arvan, et taoline võistlus on minu jaoks paras väljakutse ning annab mulle kõvasti kogemust, mida mul kahjuks väga palju ei ole. Teiseks, me kõik loodame saada head tulemust, kuid ma hindan enda võimeid realistlikult. Minu esimeseks väikeseks eesmärgiks on pääseda edasi esimesest alagrupi faasist, st pääseda 32 parima mängija sekka.

 

Kuidas olete ette valmistanud võistlusteks?

Airi: Paar kuud enne võistlusi olen palju tegelenud enda füüsilise vormiga ning kuna Narvas polnud võimalik ette valmistuda siis 3 nädalat enne Sotši‎ minekut läksin Saksamaale ning tegin seal 3 korda päevas trenni. 

Aleksandr: Kahjuks, antud võistluseks pole ma saavutanud ideaalset füüsilist vormi, sest aega on kulunud üpris vähe peale vigastuse paranemist.

 

Kas teate juba oma vastaseid? Missuguse stiiliga nad mängivad?

Airi: Alagrupid tehakse alles 1 veebruaril ja hetkel pole teada kelle vastu tuleb mängida.

Aleksandr: Kui rääkida vastastest, siis kahjuks ei ole võimalik nendeks eraldi ette valmistada, sest loosimine toimub alles kohapeal. Peale tutvumist osalevate mängijatega, saan öelda paar sõna antud võistluse kohta. Esiteks, antud võistlus tuleb väga kõrgetasemeline, kus osalevad Euroopa tugevaimad noored.

 

Mis on Sinu kõrgeim koht samal turniiril, kui oled osalenud?

Airi: Sellist võistlust korraldatakse sellel aastal esimest korda seega me ei või rääkida varajastest tulemustest antud turniiril kuid sellel aastal juunioride klassis olen jõudnud 16 hulka ning pean seda tulemust enda karjääri parimaks saavutuseks.

Aleksandr: Senimaani võib lugeda minu parimaks tulemuseks pääsu veerandfinaali Euroopa noorte meistrivõistlustel.

 

Kus saab Sulle kaasa elada? Sotsiaalmeedias vmsAleksandr Lušin

Airi: Laola ja muudes kanalites

Aleksandr: Kõik fännid on teretulnud meile ka Sotšisse kaasa elama ning loomulikult ka interneti streamide vahendusel. Isiklikult, oleksin väga õnnelik nägema igat Eesti koondise fanatti.

 

Täname Airit ja Aleksandrit intervjuude eest ja soovime kõike head.

Kogu info võistluste kohta leiab - http://ettcu21.ttfr.ru/

 

Autorid: Veiko Ristissaar ja Andres Lofitski

Airi Avameri

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1