Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Euroopa võistkondlike MV kvalifikatsiooniturniiri tulemused Eesti ja Rootsi

13. detsembril toimus Kristiine spordihallis ITTF Euroopa võistkondlike MV kvalifikatsiooniturniir Eesti ja Rootsi võistkonna vahel.  Eesti kaotas kohtumise 3:0

Eesti võistkonnas mängisid Aleksandr Lušin, Toomas Libene, Rivo Saaremäe ja Aleksandr Smirnov. Mängivaks treeneriks on Vallot Vainula. Rootsi võistkonnas mängisid Elias Ranefur, Simon Arvidsson, Hampus Söderlund ja Alexander Franzén. Treeneriks on Kim Nylander.

Esimeses mängus kohtusid omavahel tugevad Vallot Vainula ja Simon Arvidsson. Mäng oli tasavägine ja võimalusi oli mõlemal poolel, kuid tulemuseks jäi 3:1 Arvidssoni kasuks. Teises matšis kohtusid Toomas Libene ja Alexander Franzen ning lõppskooriks jäi 3:0 Franzeni kasuks.
Viimases mängus kohtusid Hampus Soderlund ja Rivo Saaremäe, kus tulemuseks jäi samuti 3:0 esimese kasuks.

Kokkuvõttes võitis Rootsi võistkond üldskooriga 3:0.

Kohtumise pilte saada vaadata Facebookist – www.facebook.com/pg/lauatenniseliit/photos/?tab=album&album_id=1178914348864711

Vallot Vainula - Simon Arvidson

Toomas Libene - Alexander Franzen

Rivo Saaremäe - Hampus Soderlund

Euroopa võistkondlike MV kvalifikatsiooniturniiri tulemused Eesti ja Rootsi

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1