Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Pärnumaa 2016 aasta meistrivõistlused

Pärnumaa 2016 aasta meistrivõistlused lauatennises toimusid 15.05.2016 Pärnu-Jaagupi Spordihoones. Võistlusest võttis osa 16 mees- ja 11 naismängijat. Meeste üksikmängud näitasid, et Pärnumaal on võimu haaramas Pärnu Vint-90 noormängijad. Mõlemas poolfinaalis oli üheks osapooleks alla 15-aastane noormees, ühes Mart Luuk ja teises Ken Talpas-Taltsepp. Mardi vastaseks poolfinaalis oli Urmas King ja Ken mängis Antti Luigemaaga. Poolfinaalide võitjad olid vastavalt Mart Luuk ja Antti Luigemaa. Finaalis õnnestus Mardil jagu saada ka Anttist, Ken jõudis lõpuks välja 3.-4. koha matšini, kust väljus võitjana siiski kogenum Urmas King. Meeste esikolmik seega: Mart Luuk, Antti Luigemaa ja Urmas King.
Naiste finaalis mängisid nagu viimastel aastatel juba traditsiooniks on saanud Valeria Sarycheva ja Liisi Koit. Sel aastal õnnestus Pärnumaa meistritiitel naisüksikmängus võita Valerial. Kolmanda koha võitmiseks alistas Ketrin Salumaa Kaidi Oago. Naiste esikolmik: Valeria Sarycheva, Liisi Koit ja Ketrin Salumaa.
Kuni 18-aastaste neidude kolm paremat: Valeria Sarycheva, Ketrin Salumaa ja Viktoria Ellermaa.
Kuni 18-aastaste noormeeste kolm paremat: Mart Luuk, Ken Talpas-Taltsepp ja Madis Moos.
Parimad naispaarid: Liisi Koit - Ketrin Salumaa, Eidi Oago - Kaidi Oago, Valeria Sarycheva - Eiriin Jõgeva
Parimad meespaarid: Madis Moos - Ken Talpas-Taltsepp, Andres Somer - Madis Koit, Antti Luigemaa - Urmas King
Parimad segapaarid: Valeria Sarycheva - Mart Luuk, Liisi Koit - Andres Somer, Kristel Lükk - Antti Luigemaa
Võistluste edukaim mängija oli Valeria Sarycheva, kel õnnestus võita 4 medalit ja neist lausa 3 olid kuldsed.
 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1