Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Pärnumaa seeriavõistluse III etapi tulemused

Pärnumaa seeriavõistluse III etapp toimus 07.11.2015 Pärnu-Jaagupisse. Kui eelmisel, samuti Pärnu-Jaagupis toimunud etapil, oli võistlejaid 88, siis tundus, et see on Pärnu-Jaagupi saali jaoks ikka päris suur osalejate arv. Sel etapil oli aga kohal koguni 118 lauatennisemängijat! Sellist huvi meie võistluse vastu poleks osanud oodata ja kuna meil on kasutada saal, kuhu on võimalik paigutada ainult 12 võistluslauda, tuli vastu võtta paar ekstreemset otsust. Kuna tahtsime võistluse ikka ühe päevaga läbi viia, tuli osad mängud mängida kolmest parem ning võtsime appi ka kaks spordihoone alumisel korrusel olevat harrastajatele mõeldud lauda. Ja võistlus saigi ühe päevaga läbi :-)! Suur kohale tulnute arv suutis korraldajad nii ära ehmatada, et võistlejate tabelisse paigutamisel läks käiku eelmise kuu reiting. Midagi sellist pole kunagi varem juhtunud ja loodetavasti tulevikus enam ei juhtu ka. Vabandused korraldajatelt kõigile, kelle paigutus tänu sellele apsule vale oli.
Nüüd siis tulemustest ka. Hakkab juba traditsiooniks kujunema, et etapi võidab Aleksei Nikonorov ja talle järgneb Sergei Danilov. Kõigil seni toimunud kolmel etappidel on see nii olnud. Kolmanda koha võitja on aga kõigil kolmel etapil erinev olnud. Seekord platseerus kolmandaks Aaro Õismets. Kolm paremat naismängijat etapil olid Kätlin Latt (üldarvestuse 6.), Liisi Koit (üldarvestuse 16.) ja Valeria Sarycheva (üldarvestuse 21.).
Pitsarestorani Pizza Hunt 10 eurose kinkekaardi otsustasid korraldajad seekord anda Andrei Maltizovile, kes omas 70-ndat paigutust, kuid lõpuprotokollis oli ta 38-s. Väga tubli tulemus!
Tänud kõigile, kes võtsid vaevaks pika ja väsitava laupäeva Pärnu-Jaagupis lauatennist mängides mööda saata!
 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1