Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Taas võidutses A. Nikonorov

Pühapäeval, 04. oktoobril toimus Maardu Seeriavõistluse II etapp. Võib kindlalt väita, et osalejate arv on selle saali suurim, mis olnud läbi aegade. Osales tervelt 47 lauatennisisti ning ausalt öeldes, üle 48 võistleja antud oludesse mängima panna ei tahaks.
 
Võitjaks osutus taas Maardu LTK I meeskonna kapten Aleksei Nikonorov, kes näitas enda võimu ning teistele suuri võimalusi ei jätnud. Antud võistlustel oli mitmeid üllatusi, mis tulid juba kohe esimestes voorudes. Eesti tulevikulootus Mart LUUK (Pärnu LTK Vint-90) kaotas oma esimeses mängus Karina GRIGORJANile (Maardu LTK). Huvitav, et peale selle mängu kaotas Mart LUUK ainult ühe mängu – Sergei DANILOVILE (Maardu LTK). Mardi paremust pidid tunnistama nii Antti LUIGEMAA, Urmas KING (mõlemad Pärnu LTK Vint-90) ja Jevgeni BUZAK (Maardu LTK).
 
Kuid, veel paremat mängu näitas Mikk VAIKLA (LTK Kalev), kes kaotas terve võistluse jooksul vaid ühe mängu – võitjale Aleksei NIKONOROVILE, tulemuseks raskelt tulnud 3. koht.

  1. Aleksei NIKONOROV (Maardu LTK)
  2. Artjom PUTŠKOV (Maardu LTK)
  3. Mikk VAIKLA (LTK Kalev)

Parim naine: Karina GRIGORJAN (Maardu LTK)
Parim Veteran: Urmas KING (Pärnu LTK Vint-90)
Parim juunior: Anita LISSOVENKO (Maardu LTK)
Parim kadett: Mart LUUK (Pärnu LTK Vint-90)
Parim minikadett: Andrei MALTIZOV (Maardu LTK)

„Igamehe“ Paarismäng:

  1. Mikk VAIKLA – Margus JÕELAID
  2. Artjom PUTŠKOV – Raivo SEPP
  3. Maksim SHAROFOST – Andrei MALTIZOV

Suur tänu kõigile osalejatele ning järgmine etapp tuleb pidulikum, mis toimub 26. detsembril, olete jälle kõik oodatud!
 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1