Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Eesti juunioride võistkondlikud MV 2012 TULEMUSED

21. jaanuaril 2012 toimusid Aseris Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused juunioride klassis.
 
Esikolmikud:
Juuniorid poisid:

Balteco GP - Eesti koondis on kohal - kontolli oma vormi enne võistkondlikke meistrivõistlusi!

Naistest on registreerunud kõik parimad: Tšistjakova, Latt, Ketško, Petrova, Kozma jne. Viimastel võistlustel on näidanud Kätlin Latt head mängu Tatjana Tsistjakova vastu, edestades valitsevat Eesti meistrit.

Eesti juunioride võistkondlikud MV 2012

LISATUD TABELID!
21. jaanuaril 2012 toimuvad Aseris (Kesktänav 20) Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises juunioride klassis. Võistlus algab kell 11.00.

IV Mustvee linna seeriavõistluse 3. etapp

15. jaanuaril 2012 toimus Mustvees seeriavõistluse 3. etapp.
Etapil osales 36 mängijat. Sellel etapil oli rekordiliselt registreerunud paarismängu 15 paari.

ELTL Laste GP 5. etapp Viljandis

Laupäeval 14. jaanuaril 2012 toimus Viljandis ELTL Laste GP 5. etapp.
Etapil osales 156 mängijat.
Etapi võitjad vanuseklassides:
 
P9 - Poisid 2003 ja hiljem sündinud
1. Nadarian BERIA,   Aseri SK

Manniks.Com kutsub Balteco GP'le proovima Cornilleau võistluslaudu

Seekordne Balteco GP etapp viiakse läbi Tallinnas, Sparta Spordiklubis pühapäeval 22.01.2012 algusega kl 10:00. Auhinnad paneb välja Manniks.Com OÜ.

Haapsalu GP-l ja Läänemaa Rahvaliigas osales 48 välismaalast.

Pühapäeval Wiedemanni Spordihoones toimunud lauatennisevõistlustel osalesid Haapsalus ja Valtus treeninglaagris viibinud Sankt-Peterburi 48 lauatennisisti, kellest mitmed olid nii Venemaa kui ka S.-Peterburi koondise liikmed. Igamehe paarismängus valmistasid meeldiva üllatuse esikoha võitmisega T

Võhma karikasarja 3. etapp 2011-2012 hooajal

Pühapäeval 8. jaanuaril 2012 toimus Võhma karikasarja 3. etapp.
Etapi võitis Kätlin Latt, kes alistas finaalmängus Kert Villemsi 3-1.
Kolmanda koha mängus võitis Ken-Kristjan Toomjõe Mikk Vaiklat 3-2.

ELTL Laste GP 5. etapp Viljandis

Laupäeval 14. jaanuaril 2012 toimub Viljandis järjekordne ELTL Laste GP etapp.
Võistlusele eelregistreerimine lõpeb kolm päeva enne võistluse algus ehk 11. jaanuaril (kell 24.00)

TOP-8 võitjad ja 2011 ELTL parimad selgunud

Esmaspäeval 26.12.2011 peeti traditsiooniline Eesti TOP-8 turniir.

ELTL Laste GP Narva etapi tulemused

P 2003

  • Nadarian Beria  Aseri
  • Skripkin Vasili  Venemaa
  • Tomi Pärn   Maardu

T 2003

  • Reinol Vitalia  Narva
  • Daria Gribova  Venemaa
  • Andrejeva Kristina  Aseri

P 2001

Balteco GP II etapi tulemused

MEHED
Libene Toomas
Meringdal Fredrik
Smirnov Aleksandr

A KL
Pogorelski Sergei
Luigema Antti
Pae Mihkel

B KL
Krasnov Dmitri
Oleinik Roman
Männik Marko

Balteco GP/Roman Vassiljevi mälestusvõistluse/ Laste GP ajakava

17.12. 2011. a Narva Lauatennisehall, Puškini 25 b.

AJAKAVA

10.00     meesüksikmäng, naisüksikmäng
14.00     M 21, N 21, VET 40+,   VET 55+

ELTL autasustab täiendavalt liikmesklubide liikmetest põhiturniiri tulemuste järgi A, B, C ja D klassi kolme parimat.

Lehed

PALJU ÕNNE!

AIVO KRUUS (48)
ANDRES LOFITSKI (27)
ARTJOM AMBERG (12)
ALEKSANDR GARANIN (12)
ELIIS CHRISTAL HEIN (11)
JOEL VEEMAA (10)
LISANNA PÕDER (8)
MATTIAS KOTTISSE (8)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1