Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM



Tartu karikasarja II etapp - sel laupäeval, 17.12.2016, kell 11 Turu 8, Tartu

Hea lauatennisesõber!

Meil on heameel teatada, et sel laupäeval toimub VII Tartu karikasarja II etapp.
Koht ja algusaeg – kell 11.00 Turu 8 spordihoone IV saal.
Kohtumiseni laua ääres!

17.12.2016 Narvas ELTL Karikasari II etapp "Romani Vassiljevi mälestusvõistlused" 18.12.2016 ELTL Laste GP tulemused

Esikolmik 17.12.2016

1. Saveljev Aleksandr S-Peterburg
2. Savinski Aleksandr S-Peterburg
3. Lušin Aleksandr  Maardu LTK

1. Avameri Airi   Maardu LTK
2. Tšistjakova Tatjana Aseri SK
3. Andreeva Liidia  LTK Narova
18.12.2016

Euroopa võistkondlike MV kvalifikatsiooniturniiri tulemused Eesti ja Rootsi

13. detsembril toimus Kristiine spordihallis ITTF Euroopa võistkondlike MV kvalifikatsiooniturniir Eesti ja Rootsi võistkonna vahel.  Eesti kaotas kohtumise 3:0

Euroopa võistkondlike MV kvalifikatsiooniturniiri tulemused Eesti ja Rootsi

JÕULUTURNIIR JÜRIS 2016 - TULEMUSED

Laupäeval 10. detsembril 2016 toimus Jõuluturniir Jüris / SAKU AS OPEN.
Võistlusel osales kokku REKORDILISELT 257 mängijat Eestist, Soomest, Venemaalt ja Leedust!
TULEMUSED / RESULTS

Lõuna-Eesti rahvusvahelised lauatennise võistlused 11.12.2016 - TULEMUSED

Pühapäeval 11. detsembril 2016 toimusid Põlvas Lõuna-Eesti rahvusvahelised lauatennise võistlused.
Võistlusel osales 58 mängijat Eestist ja Venemaalt.
 
 

Juubeli Rahvusvaheline lauatennise turniir Valgas 17.12.2016.a.

17.12.2016.a Valgas toimub juubeli 25. rahvusvaheline lauatennise turniir, mis algab kell 10:00. 
Asukoht - Valga Spordihall, Kuperjanovi 36.
Korraldaja - Valga Lauatennise klubi.
Osavõtumaks - 8 eur.

Rahvapinksi 4.etapi tulemused

Rahvapinksi neljandal etapil osales 83 sportlast ning klassis 200-400 osales 24 mängijat. 
Rahvapinksi tulemused:
1. Mati Türk
2. Raido Hallop
3. Anton Savolainen
Parim naine Ene Laur

Katrin Marks'i nimelise lauatenniselaua avamine

2016. aasta kevadel lahkus meie hulgast Nõmme Põhikooli kauaaegne kehalise kasvatuse õpetaja ning lauatennisetreener Katrin Marks.
 
Nõmme Põhikooli koolipere kirjutab nii...

Treenerite kutseeksam esmaspäeval 12.detsembril ...

...kell 10.00 hotelli Tatari 53 ruumes. Kuna eksam toimub interneti keskkonnas, siis palun kaasa võtta kaasaskantavad arvutid. Eksamit asuvad sooritama:

Rahvapinksi neljas etapp laupäeval

Laupäeval jätkub Rahvapinksi seeriavõistlust oma neljanda etapiga Kristiine Spordihallis.
Võistlus algab taas 10.00, registreerimine lõppeb 9.45.
Klassil 200-400 algab turniir 14.00 ja registreerimine lõppeb 13.45

08.01.2017 Johannes Ruuto mälestusvõistlus.

08.01.2017 toimub Johannes Ruuto mälestusvõistlus Kadrinas algusega kell 10.00.
 
Esimesed viis kohta on rahalised auhinnad: 1.koht -100 EUR  2.koht - 60 EUR  3.koht - 40 EUR  4.koht - 30 EUR  ja 5.koht - 20 EUR.
 

Eesti Meistrite Meistrid 2016

Eesti Lauatenniseliidu 90 aastapäeva raames toimus Eesti meistrite Meistrite turniir.
 
Tulemused :
 
I koht  Virge Anvelt -Taago Puntso
II koht Merje Aas-Aleksander Smirnov
III koht Airi Avameri-Jaak Pählapuu
III koht Svea Onno-Toomas Libene

Eesti Lauatenniseliit 90!

Laupäeval 3.detsembril toimus suur juubeligala Eesti Lauatenniseliit 90!

Haapsalu GP tulemused

Laupäeval toimus Haapsalus Läänemaa rahvaliiga ning Haapsalu GP järjekordne etapp. 
Rahvaliigas võidutsesid:
1. Kaaro Saatmäe
2. Grigori Maltizov
3. Allex Rummel
Naised
1. Trinity Õismets
2. Anett-Kristiin Oja

Artjom Putškovi jõudemonstratsioon Maardus

Maardu Seeriavõistluse II etapil osales kokku 37 võistlejat. Teist etappi järjest osutus parimaks Artjom Putškov.

  1. Artjom PUTŠKOV (Maardu LTK)
  2. Anatoli LANS (Maardu LTK)
  3. Karina GRIGORJAN (Maardu LTK)

Lehed

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1