Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM



Eesti noorte individuaalsed MV 2017 - juuniorid

Pühapäeval 19. veebruaril 2017 toimusid Narvas Eesti noorte individuaalsed 2017. a meistrivõistlused juunioride vanuseklassis.
Võistlusel osales 48 noormängijat.

PAARISMÄNGUD - 19.02.2017 Viru-Nigulas.

19.02.2017 toimub XII Viru-Nigula karikasarja V etapp,kus on mängus ainult paarismängud.Kõik paaride liigid,sega-,nais- ja meespaar mängivad ühes tabelis.Mängijate reitingupunktid liidetakse ja vastavalt sellele paigutatakse tabelisse.Mingit maha arvamist punktides ei toimu.Iga mängija tuleb koha

Eesti noorte individuaalsed MV 2017 - kadetid

Pühapäeval 12. veebruaril 2017 toimusid Rakveres Eesti noorte individuaalsed meistrivõistlused kadettide vanuseklassis.
Võistlusel osales 60 mängijat.

33. Sakala karikasarja 5. etapp /Kaitseliidu Sakala Maleva auhinnavõistlused

Laupäeval 11. veebruaril 2017 toimusid Viljandis Kaitseliidu lahtised lauatennise meistrivõistlused 33. Sakala karikasarja 5. etapil.
Võistlusel osales 85 lauatennise mängijat Eestist ja Lätist. Nendes 24 olid kaitseliitlased.

Haiba III etapp

Laupäeval, 11.veebruaril 2017.a. toimub Haiba lauatennise seeriavõistluse III etapp algusega 10.00
Momendil kolm paremat gruppides:              
Mehed  1. Latt, Kätlin - 98p.                     2. Kottise, Allan - 94p.             3. Putškov, Artjom - 92p.

Suure-Jaani karikasarja III etapi võitis Rivo Saaremäe

XIV Suure-Jaani valla lauatennise karikasarja 3. etapp toimus laupäeval, 4. veebruaril, Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis.

33. Sakala karikasarja 5. etapp /Kaitseliidu Sakala Maleva auhinnavõistlused

Laupäeval 11. veebruaril 2017 toimub Viljandi Spordihoones (Vaksali 4) 33. Sakala karikasarja 5. etapp.
Registreerimise lõpp võistluspaigas kell 9:45. Algus kell 10:00.

Pärnumaa seeriavõistluse 6.etapi tulemused

Kuuendal etapil Paikuse spordihoones osales 58 sportlast. Finaalis alistas Aleksei Nikonorov Mart Luugi tulemusega 4-1. Kolmanda koha võitis Antti Luigemaa. 
 
Tulemused leiate altpoolt. 

Eesti noorte individuaalsed MV 2017 - minikadetid

Pühapäeval 5. veebruaril 2017 selgitati Eesti parimad noored minikadettide vanuseklassis.
Võistlusel osales 15 neidu ja 22 noormeest.

Rahvapinksi 6.etapi tulemused

Rahvapinksi kuuendal etapil osales 101 sportlast ning klassis 200-400 osales 38 mängijat.
Rahvapinksi tulemused:
1. Indrek Perv
2. Mati Türk
3. Dominic Staufer
Parim naine Mari Plakk

ELTL Stiga Laste GP 6. etapi tulemused / LTK Kalev etapp

Laupäeval 4. veebruaril 2017 toimus ELTL Stiga Laste GP 6. etapp.
Võistlusel osales 124 mängijat Eestist ja Soomest.

U21 Euroopa meistrivõistluste tulemusi

Täna alustatakse esimeste U21 Euroopa meistrivõistlustega lautennises, mis toimuvad Sotšis, Venemaal. Esimesel päeval mängitakse läbi esimene alagrupivoor ning paarismängude esimene voor.

Eile õhtul toimusid loosimised. Airi Avameri (WR 297)  sai enda vastasteks alagrupis  ZHANG Xuan Xu (ESP, WR 188), WEGRZYN Anna  (POL, WR 276) ja VAN BOHEEMEN Vera (NED, WR 407). Paarismängus mängib Airi koos MISCHEK Karoline ’ga (AUT, WR 260) ning paraku neil loosiga ei vedanud, nad said endale vastasteks väga tugeva paari HO Tin-Tin  (ENG, WR 183)  / CAREY Charlotte  (WAL, WR 199). Mõlemad vastased on eelnevatel aastatel olnud Euroopa noorte meistrivõistlustel medalitel.

Aleksandr Lušin loositi alagrupis koos  QIU Dang (GER, WR 239), SIDORENKO Vladimir (RUS, WR 295) ja KUCERA Stanislav  (CZE, WR 387). Paarismängus on Aleksandril paariliseks kaitsemängija MLADENOVIC Luka  (LUX, WR 396) ning esimeses voorus on nende vastasteks loositud KLEIN Dennis  (GER, WR 246) / LEVENKO Andreas  (AUT, WR 248).:

Ajakava ja tulemused:
AVAMERI Airi -  ZHANG Xuan Xu (ESP, WR 188)  3 – 4 (13; 11; -8; 12; -9; -7; -4)
LUSIN Aleksandr – SIDORENKO Vladimir (RUS, WR 295)  1 – 4 (-6; 11; -8; -8; -6)
AVAMERI Airi – VAN BOHEEMEN, Vera  (NED, WR 407) 4 – 0 (4; 6; 7; 4)
LUSIN Aleksandr – KUCERA Stanislav  (CZE, WR 387)  1 – 4 (11;- 5; -7;- 7;-6)
AVAMERI Airi – WEGRZYN Anna  (POL, WR 276)  3 – 4 (1; 9; -3; -8; -9; 12; -5)
LUSIN Aleksandr – QIU Dang (GER, WR 239) 0 - 4 (-4; -5; -3; -7)
MLADENOVIC  Luka (LUX) / LUSIN Aleksandr (EST) - KLEIN Dennis  (GER, WR 246) / LEVENKO Andreas  (AUT, WR 248) 1 - 3 (-9; 5; -6; -6)
AVAMERI Airi / MISCHEK Karoline - HO Tin-Tin  (ENG, WR 183)  / CAREY Charlotte  (WAL, WR 199) 3 - 2 (-5; -8; 55; 6; 6)
AVAMERI Airi / MISCHEK Karoline - BAJOR Natalia (POL, WR 153) / TRIGOLOS Daria (BLR, WR 148) 3 - 2
Veerandfinaal
04.02 kl 18:20 AVAMERI Airi / MISCHEK Karoline - GUSEVA Ekaterina (RUS, WR 160) / BLASKOVA Zdena (CZE, WR 284) - STREAM

Lisainfo ja tulemused: http://ettcu21.ttfr.ru/ ja http://www.ettu.org/en/events/european-under-21-championships

Tartu karikasarja III etapp – sel pühapäeval kell 11.00

Hea lauatennisesõber!

Meil on heameel teatada, et sel pühapäeval toimub VII Tartu karikasarja III etapp.
Koht ja algusaeg – kell 11.00 Turu 8 spordihoone I saal.
Kohale on lubanud tulla ka mitmed tugevad mängijad Venemaalt ja Tallinnast...

Kohtumiseni laua ääres!

Eesti Meistrivõistlused 2017 tulemused ja tabelid

Täiendatud info:

Kõik tabelid ja võistluse ajal jooksvad tulemused leiab siit

Eesti noored esmakordselt Euroopa U21 MV Sotšis

Neljapäeval, 2. veebruaril algab Venemaal, Sotši‎s esmakordselt Euroopa U21 meistrivõistlused, kus on meie mängijatest võistlustules Aleksandr Lušin ja Airi Avameri. Mõlemad mängijad pääsesid osalema kutsetega.  

Järgneb intervjuu Airi ja Aleksandriga

Airi Avameri

Lehed

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1