Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Pinksikeskuse Open V etapp!

Sellel laupäeval (16.03) toimub SK Pinksikeskuse Open V etapp aadressil Puuvilla 19a. Võistluste algus on kell 10:00 ning registreerimine lõppeb 10 minutit enne võistluste algust. Esikolmikule medalid ning Pinksikeskuse kinkekaardid.

Veteranide Minski-reis läheb lukku 20. märtsil

Eesti veteranidel on võimalus võistelda suurturniiril Minskis.

Registreerida saab veel kuni 20.märtsini.

Info Enn Hallik'ult - ennhallik@gmail.com

XIV Viru-Nigula karikasarja VI etapp Aseris 17.03.2019.

Sellel pühapäeval,17.03.2019,toimub XIV Viru-Nigula karikasarja VI ehk eelviimane etapp.

Täitsa eraldi sari paralleelselt on noortele 2007 ja hiljem sündinutele,kus poisid ja tüdrukud mängivad kõik koos,aga arvestus on eraldi.

Rahvapinksi 8.etapi tulemused

Rahvapinksi 8.etapi tulemused leitavad siit: 

Klass 400 (70 osalejat)

1. Marek Pommer

2. Hainer Õunapuu

3. Toomas Riive

Parim naine Aire Kurgpõld

Parim noor Tanel Toomla

Klass 200 (36 osalejat)

Esmaspäeval oli parim Artjom Putškov

Esmaspäeval toimunud TalTech lauatenniseturniiril osales 23 mängijat.

Tulemused:

1. Artjom Putškov

2. Sergei Danilov

3. Krister Erik Etulaid

 

Järgmisel esmaspäeval juba harrastajate turniir.

Airi Avameri alustas U21 Euroopa Meistrivõistlusi võiduga

Täna algasid Portugalis U21 Euroopa Meistrivõistlused, kus Eestit esindab Airi Avameri. 

XV Balti veteranide MV Leedus / TULEMUSED!

Sellel aastal 13.- 14.aprillil toimuvad XV Balti veteranide MV Pienais, Leedus

Võistluste juht Eugenijus Jafimovas Tel. : +370 686 61743

E-mail : eugenijus.jafimovas@gmail.com

Vt. juhend uudise lisas.

ELTL Laste Gp 5. etapp Pärnu-Jaagupis tulemused

Laste Gp 5 etapp toimus 16.03 Pärnu-Jaagupi spordikeskuses.

Kohal oli ülikorralik 135 pealine noorte lauatennisistide seltskond.

Lisatud auhinnatud mängijate tabel.

Vanusegruppide tabelid lisatud.

Üldkokkuvõte esmapäeva õhtuks.

Täname kõiki tulijaid!

Eesti Veteranide Meistrivõistluste tulemused

Eesti Veteranide Meistrivõistluste  tulemused

M40

1.Artjom Putškov

2.Kristjan Kant

3.Taavi Raidmets

M50

1.Vladimir Petrov

2.Antti Luigemaa

3.Dmitri Lett

M55

Karikasarjade "hunt" Nikonorov andis seekord järele

Manniks.Com karikasaja 2 etapi finaalmängus kohtusid Aleksei Nikonorov ja Erik Lindmäe. Lindmäe võitis 3-2 ja see oli kindlasti magus võit, sest viimati õnnestus tal Nikonorov üle kavaldada  2015 a sügisesel.

35. Sakala karikasarja 5. etapi tulemused / Kaitseliidu MV

Pühapäeval 24. veebruaril 2019 toimus 35. Sakala karikasarja 5. etapp. Mille raames peeti ka Kaitseliidu MV.

Võistlusel osales 78 mängijat.

Manniks.Com karikasarja II etapp laupäeval 23.02.2019

Tere lauatennisesõbrad!

Mul on teid heameel kutsuda võistlema meistri- ja rahvaklassis, Manniks.Com karikasarja II etapile:

Asukoht: Puuvilla 19a, Tallinn

Aeg:   23.02.2019 (L)

23.02.2019 Narvas juunioride MV, TULEMUSED

Stanislav Strogov ja Anastassija Melnikova absoluutsed meistrid, mõlemad LTK Narova.

Noormehed

1. Stanislav Strogov  LTK Narova

2. Mart Luuk  VINT 90

3. Oskar Pukk  Tartu SS Kalev

Neiud

1. Anastassija Melnikova  LTK Narova

35. Sakala karikasarja 5. etapp / Kaitseliidu MV

Pühapäeval 24. veebruraril 2019 toimuvad Viljandis Eesti Kaitseliidu lauatennise meistrivõistlused 35. Sakala karikasarja 5. etapi raames.

Võistlusele registreerimine lõppeb kell 9:45. Võistlus algab kell 10:00.

 

Haiba V etapi tulemused

Haiba V etapile kogunes aukartust äratav seltskond, esisajast oli kohal kümme mängijat. Neljanda etapivõidu saavutas Timo Teras, kes järjepanu alistas Artjom Putškovi, Allan Kottise ja finaalis Sergei Danilovi.

Lehed

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1