Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Kohila lahtised MV lauatennises

Laupäeval 24.novembril kell 10.00 toimuvad Kohila Spordihallis (aadress: Kooli 1, Kohila) Kohila lahtised MV lauatennises.

Esimesed kolm kohta üldises järjestuses saavad lisaks karikale ka rahalise auhinna (I koht-75€, II koht-40€ ja III koht-20€).

Haiba II etapp 24.11.2018 kell 10.00

Haiba seeriavõistlus jätkub laupäeval 24.novembril Kernu Rahvamajas kell 10.00.Osavõtjate arv piiratud.Korraldajate soov on, et annaksid oma osavõtust märku kpoldaru@gmail.com või 5214206.Väike saal - tekib küünarnukitunne.Ole kohal!

Üliõpilaste Meistrivõistlused

Üliõpilaste Meistrivõistlused toimuvad pühapäeval, 18. novembril 2018. a. Tallinnas TalTech Spordihoones algusega kell 11.00. Soojendus algab kell 10.00.

Loe täpsemalt juhendist. 

Alustab uus võistlussari SK Pinksikeskuse Open!

Ligi kuu tagasi avati Tallinnas aadressil Puuvilla 19a uus 12-ne lauaga lauatennise saal. Nüüd alustame seal uue võistlussarjaga SK Pinksikeskuse Open. 

TalTech harrastajate turniiri võitis Marek Pommer

TalTech harrastajate võistlusel osales 16 mängijat.

1. Marek Pommer

2. Arvi Merigan

3. Erik Nüüd

Järgmine võistlus juba TalTech spordihoones juba esmaspäeval.

Keila Rahvaliiga jätkub pühapäeval

Keila Rahvaliiga kolmas etapp toimub sel pühapäeval kell 10.00 Keila Tervisekeskuses

Eelregistreerimine andres.somer@mail.ee

11.11 kell 11 - Tartu karikasarja II etapi algus!

Hei lauatennisesõber!

Mis toimub sel aastal 11.11 kell 11?
Õigus - Tartu lauatennise karikasarja 9. hooaja teine etapp algab.
Tartus, Turu tn. 8 spordihoones.

Reket kotti ja Tartusse!

Rahvapinksi neljas etapp tõi kohale rekordarv osalejaid!

Rahvapinksi hooaja neljandal etapil võidutsesid Marek Pommer, Jaanus Lokotar ning Meelis Apsolon.

Loe rohkem siit: Kliki siia

 

Ecobirch Pärnumaa sarja tulemused

Aleksei Nikonorovi ülemvõim meie sarjas jätkub, seekord siis ei andnud ta mängupäeva peale ära mitte settigi. Finaalis alistas ta Sergei Danilovi 4-0. Kolmanda koha saavutas Artjom Putškov, võites Janis Svikist 3-0 .

Võistlus algajatele 3. novembril 2018 Jüris

3. novembril 2018 toimus Jüris võistlus algajatele lauatennise mängijatele.

Võistlema tuli 85 mängijat.

Kanepi memoriaalil osaleb 10 riiki

9.-11.novembrini toimuvad Haapsalu Spordikeskuses 12. korda Albert Kanepi mälestusvõistlused lauatennises, mis on ühtlasi ka ``Lahtised Eesti juunioride ja kadettide KV`` ning rahvusvaheline reitinguvõistlus.

TalTechi viienda etapi võitis taas Sergei Danilov

Esmaspäeval toimunud TalTechi seeriavõistluse viienda etapi võitis Sergei Danilov. 

Tulemused:

1. Sergei Danilov

2. Peeter Viigimets

3. Dmitri Rakel

4. Urmas Sinisalu

5. Krister Erik Etulaid

EcoBirch Pärnumaa karikasari kolmas etapp.

Karikasarja teine etapp toimub sel pühapäeval 04.11 Paikusel, Paide mnt 19, algusega kell 10.00. Uksed lahti kella üheksast ja registreerimine kuni 9.45.

Harri Saare mälestusvõistlusest

Umbes aasta tagasi lahkus meie hulgast Harri Saar.

Pentti Olah: "Treenin 8 tundi päevas!"

Soome-Eesti 100 raames toimunud võistlustel oli tähelepanu keskpunktis Soome staari Pentti Olahi osalemine

Lehed

PALJU ÕNNE!

ANDREI SIREL (35)
GREGOR JOHANN NUUMA (15)
JAN KENNETH TOMING (12)
KÄTRIIN REINVALD (11)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1