Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Kutse Harri Saare mälestusvõistlusele

Pühapäeval, 2 dets toimub Harri Saare mälestusvõistlus Kristiine Spordihallis algusega kell 10.00

Meeste üksikmängu esikoht on vähemalt 1000 EUR. Osalemistasud lähevad samuti 100% auhinnafondi.

Põhja-Sakala karikasarja II etapi võitis Mihkel Pae

Põhja-Sakala valla lauatennise karikasarja 2. etapp toimus laupäeval, 24. novembril, Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis.
Isuäratavad auhinnad parimatele mängijatele pani seekord välja COOP Viljandi!

02.12.2018 Viru-Nigula XIV karikasarja III etapp Viru-Nigulas.

Alguses planeeritud 18.11.2018 etapi lükkasime edasi 02.12.2018 peale.

Võistluste algus nagu ikka kell 11.00.

Osalejatele TASUTA pirukad ja kuumad joogid.

Juhend ja muu info leiad siit:https://virunigulaltk.weebly.com/

III etapil saavad medalid järgmised klassid (parimatele suitsuvorstid):

1.Esikolmik
2.Parimad kolm naist
3.Veteranid 50+ kolm parimat
4.Veteran 60+ parim
5.Veteran 70+ parim
6.Veteran 80+ parim
7.Parim juunior
8.Kadettid esikolmik
9.Parim ilma reitinguta mängija 
10.Parim poiss 2007 ja nooremad esikolmik
11.Parim tüdruk 2007 ja nooremad esikolmik
12.Parim B turniiri võitja ehk üldtabeli 9 koht
13.Parim C turniiri võitja ehk üldtabeli 17 koht 
14.Parim D turniiri võitja ehk üldtabeli 25 koht
15.Parim E turniiri võitja ehk üldtabeli 33 koht
16.Parim F turniiri võitja ehk üldtabeli 41 koht jne

Haibas võidutses Timo Teras

Haiba teisel etapil jäi osavõtt tagasihoidlikuks. Teist etappi järjest võitis esikoha Timo Teras, kes sellega kindlustas oma liidrirolli.

35. Sakala karikasarja 3. etapi tulemused / Bed Factory Sweden OÜ auhinnavõistlused

25. novembril 2018 toimus Viljandis 35. Sakala karikasarja 3. etapp.

Võistlusel osales 51 mängijat Eestist ja Lätist.

Kohila lahtised võitis Aleksei Nikonorov

Täna Kohilas toimunud võistlusel osales 71 sportlast. 

1. Aleksei Nikonorov

2. Artjom Putškov

3. Anatoli Lans

 

 

 

TalTech harrastajate turniiri võitis Erik Nüüd

Esmaspäeval toimunud turniiril osales 22 võistlejat. 
Tulemused:

1. Erik Nüüd

2. Martin Salong

3. Marek Pommer

Järgmine võistlus TalTech spordihoones juba esmaspäeval.

Eesti Lauatenniseliidu presidendiks sai Aigar Kallas

Eile TalTech Spordihoones kogunenud Eesti Lauatenniseliidu juhatus valis alaliidu presidendiks RMK juhatuse esimehe Aigar Kallase.

Põhja-Sakala valla karikasarja II etapp COOP Viljandi auhindadele toimub sel laupäeval

XVI Põhja-Sakala valla lauatennise karikasarja 2. etapp toimub 24. novembril Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis algusega kell 10:00.

Euroopa võistkondlikud MV / Holland vs Eesti - Tulemused

Teisipäeval 20.novembril meie ajajärgi kell 18:30 toimus Hollandis, Wageningen kohtumine Eesti ja Hollandi meeskondade vahel.

Eesti esindas meeskond koosseisus Aleksandr Smirnov, Aleksandr Lušin ja Maksim Vuhka.

Üliõpilaste meistrid on Artjom Hiisku ja Getter Põru

18.11 toimus TalTech spordihoones Üliõpilaste Meistrivõistlused.

Tulemused

35. Sakala karikasarja 3. etapp / Bed Factory Sweden OÜ auhinnavõistlused

Pühapäeval 25. novembril 2018 toimub 35. Sakala karikasarja 3. etapp. Võistluse algus kell 10:00 ja registreerimise lõpp kell 9:45.

ELTL STIGA Laste GP 2018/2019 - 2. etapi tulemused

Pühapäeval 18. novembril 2018. a toimus ELTL Stiga Laste GP 2. etapp.

Võistlusel osales 134 mängijat.

02.12.2018 Viru-Nigula XIV karikasarja III etapp Viru-Nigulas.

Alguses planeeritud 18.11.2018 etapi lükkasime edasi 02.12.2018 peale.

Võistluste algus nagu ikka kell 11.00.

Osalejatele TASUTA pirukad ja kuumad joogid.

Juhend ja muu info leiad siit:https://virunigulaltk.weebly.com/

Lehed

PALJU ÕNNE!

ANDREI SIREL (35)
GREGOR JOHANN NUUMA (15)
JAN KENNETH TOMING (12)
KÄTRIIN REINVALD (11)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1