Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Antti Luigemaa Valgevene meister!

Minski külje all kuulsas laskesuusakeskuses Raubitšis peeti 18. korda Valgevene lahtisi veteranide lauatennisemeistrivõistlusi ja esmakordselt osales seal ka eestlasi. 11 Eesti mängijast kolm said oma või ka nooremas vanuseklassis finaalringi.

KARMEN VOSMAN 70 SÜNNIAASTAPÄEVALE PÜHENDATUD LAUATENNISETURNIIR 12.05.2019

KARMEN VOSMAN 70 SÜNNIAASTAPÄEVALE PÜHENDATUD LAUATENNISETURNIIR

AEG JA KOHT TALLINNAS KRISTIINE SPORDIHOONES 12.MAIL 2019.KELL 11.00 üleval saalis.

Eesti Noorte TOP 8 juuniorid ja minikadetid 04.05.2019 Narvas, tulemused

Noormehed

1, Strogov Stanislav  LTK Narova

2. Luuk Mart  Pärnu Vint 90

3. Farforovski Arseni  LTK Narova

 

Neiud

1. Reinol Vitalia  LTK Narova

2. Geroiskaja Sofia-Viktoria  LTK Kalev

3. Melnikova Anastassija  LTK Narova

 

Rahvapinksi viimase etapi tulemused

Rahvapinksi hooaeg on selleks korraks läbi. 

Tulemused:

Klass 400 (64 osalejat)

1. Marek Pommer

2. Madis Sooniste

3. Martin Salong

Parim naine Aire Kurgpõld

Parim noor Tristian Pugi

ALGAJATE LAUATENNISISTIDE MEISTRIVÕISTLUSED/ REITING 200+, 400+ JA IGAMEHE PAARISMÄNGU Tšempion 2019

ALGAJATE LAUATENNISISTIDE MEISTRIVÕISTLUSED 01.05 KEVAD 2019 PINKSI Tšempion

REITING 200+, 400+ JA IGAMEHE PAARISMÄNGU PINKSI Tšempion  

TULEMUSED!

Manniks.Com karikasarja IV etapi tulemused ehk kõik selgub finaaletapil

Meistriklassis pani end maksma  Aleksei Nikonorov, võites 3-2 Erik Lindmäed. Nikonorovile oli see esimene etapivõit sellel hooajal.

Eesti Noorte TOP 8 osalejate nimekiri ( juuniorid ja minikadetid ) Nimekirjad seisuga 03.05.2019

Laupäeval 4.mail toimub algusega kell 11:00 Narvas, Fama tn. 2, võistlus Eesti Noorte TOP 8 ( juuniorid ja minikadetid ).
Võistluste kohtunik Vladimir Petrov  tel.+372 56907069.

XXXV Sakala karikasarja finaal

Laupäeval 27. aprillil 2019 toimus 35. Sakala karikasarja 6. etapp.

Võistlusel osales 51 mängijat.

ELTL võistlused 11.-12. mail 2019

Laupäeval 11. mail toimus Aseri Vabaajakeskuses (Kesktänav 22) ELTL Stiga Laste GP viimane etapp.

TULEMUSED

Pühapäeval 12. mail toimub Tallinnas (Kristiine Spordihallis, Forelli 12) Balteco Eesti Võistkondlike meistrivõistluste finaalpäev.

Tulemused leiad uudise alt

Eesti Lauatenniseliidu volikogu koosolek

ELTL volikogu koosolek toimub 24.05.2019 kell 16.00 Paikuse Spordikeskuses, Pärnumaal.

ELTL volikogu koosoleku päevakord :

Tartu Karikasarja IX hooaeg läbi! Viimase etapi võitis Maksim Vuhka!

Hea lauatennisesõber!

Pühapäeval toimunud V etapile registreerus 69 võistlejat ning võistlus oli väga kõrgetasemeline. Reitinguga 200 sai tabelis alles 31. paigutuse …

Põhja-Sakala valla karikasarja 4. etapi võitis Aleksei Nikonorov

Põhja-Sakala valla lauatennise karikasarja 4. etapp toimus laupäeval, 20. aprillil Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis.

4. etapi eriauhinnad parimatele mängijatele pani välja KSG Metallic OÜ!

35. Sakala karikasarja finaal

Laupäeval 27. aprillil 2019 toimub Sakala karikasarja finaaletapp.

Võistluse algus kell 10.00. Kohal tuleb olla hiljemalt 9.45.

Eesti koondis sõitis MM-ile

Täna lendas Eesti koondis Ungarisse Maailmameistrivõistlustele. 
Eestit esindavad Vallot Vainula, Aleksandr Smirnov, Airi Avameri ja Reelica Hanson. 
Mängudega alustatakse homme. 

21.04 ehk esimene mängupäev (sealne kohalik aeg)

Küsitlus Pärnumaa seeriavõistluse kohta

Lugupeetud lauatenniserahvas, eriti need, kes võistlesid sel või eelmisel hooajal Pärnumaa seeriavõistlustel!

Lehed

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1