Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Firmaspordiliit: Lauatennis on "Kuldpall" kavas

Eesti Firmaspordiliit on kutsunud ellu spordiürituse "Kuldpall" kus on kavas korvpall, võrkpall, sulgpall, saalihoki, tennis ja lauatennis.

Üritus on mõeldud firmade harrasatajatele kellel pole reitingupunkte  täna või viimase kahe aasta jooksul olnud üle 30. Klassides on kavas M, N, M40+ ja N40+.

Vaata juhendit lähemalt: http://www.firmasport.ee/juhend/?id=83
Vastavalt kokkuleppele Lauatenniseliidga on registreerumistähtaega pikendatud kuni 04.12.2011. Pärast registreerumisi koostab Firmaspordi tegevuht vastavalt registreerimisele arved, milles on sätestatud arve maksmise tähtaeg.

Lauatenniseturniir toimub: 11. detsember 2011 kell 11:00, Eesti Maaülikooli Spordihoones (Kreutzwaldi 4, Tartu)

Kui tugevamad võistlejad lähevad kindlasti samal päeval toimuvale Tartu Karikasarja etapile, siis alla 30 reitingupunktiga firmasportlased saaksid tuua au ja kuulsust oma tööandjale ja ehk saada seeläbi suuremat toetust oma lauatenniseklubile. Tartusse võiks tööandja esindaja võtta oma firma paremad harrastajaid, kellele  turniir oleks heaks väljakutseks, kus saab teha tulemust jõukohasel turniiril.

Kontakt: Stella Täht
Eesti Firmaspordi Liidu projektijuht
+37256900779

Eesti Lauatenniseliit on huvitatud koostööst Eesti Firmaspordiliiduga ning  käesoelv üritus avab taasleitud kanali firmade ja lauatennisharrastajate kaasamiseks lauatenniseellu laiemalt.

 

 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1