Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Võru rahvusvaheline lauatennisevõistlus 2015

Laupäeval 7. veebruaril 2015 toimus Võrus selle aasta esimene lauatennise võistlus.

 Võistlusest võttis osa 47 lauatennisisti. Rahvusvaheliseks saab seda nimetada, sellepärast, et kutsutud olid külalismängijad Venemaalt ja Lätist, kohale tuli 14 välismängijat. Arvestades, et kõige kaugemad külalised olid Tartust ja Elvast, ning väga palju kodukandi rahvast jättis võistlustele tulemata, siis Võru lauatennisevõistlustel on kasvuruumi veel kõvasti. Kahjuks seab väga kõrge saalirent piirid ette võistluste korraldamisel, seega oleme plaaniks võtnud korraldada kaks kolm suuremat võistlust hooajal. Nüüd aga võistlustest endast: Juba poolteist tundi ennem võistlust hakkas vaikselt eri ustest mängijaid sisse voorima, kõigil, kes saali astusid läks nägu rõõmsaks ning lisaks pinksijuttudele räägiti ilmselt kogu maailma jutud ära. Eestlastest tugevaimaks oli ELTL reitinguga 46 Tartu mängija Mart Pae, kui saali tulid venelased, oli selge, et koju võitju jätta on üpriski raske. Nii juhtuski, poolfinaalis kukkus miinusringi Mart Pae, teisest poolfinaalist pääses aga edasi Andres Hõrak(Tartu), kes finaalis pidi alla vanduma Vitali Šudegovile. Kolmanda koha saavutas Pihkva oblasti mängija Mihail Timofejev. Paarismängu võit jäeti aga Eesti, selle eest kandsid hoolt Andres Hõrak-Rain Mait Roomet. Kokku osales võistlustel 12 paari. Kogu võistluste korralduses andsid suure panuse Võru LTS Välek-Vitali Parhomik, Rainer Michelson ja Indrek Penk, ning peakohtunik Aleksandr Kirpu. Meid toetasid OÜ Piirjoon ning Kultuurkapital. Samuti järgisime Kadrina eeskuju söögi näol. Tänu Eesti Pagarile oli igal võistlejal tükk tegemist, et kohtu liiga täis ei sööks. Lisaks said üldvõitjad ning kõikide klasside medaliomanikud lisaks koogi

 

Võistluse võitis Vitali Šudegov (Venemaa), teise koha sai Andres Hõrak (Tartu LTK PiPo) ja kolmanda koha Mihail Timofejev (Venemaa).

 

Eriklassides parimad:

Vet40+: Sergei Teraškevitš (Venemaa)

Vet60+: Rain Roomet (Valga LTKK)

Parim välismängija: Konstantin Krasnov (Venemaa)

Parim noor: Oskar Pukk (Tartu SS Kalev)

Parim naine: Auli Pukk (Tartu)

Parim reitinguta mängija: Peep Tiits (Tallinn)

Parimad paarismängijad: Andres Hõrak - Rain Roomet

 

 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1