Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Tulemused Roman Vassiljevi mälestusvõistlused / ELTL karikasarja II etapp 20.12.2014 Narvas, ELTL Laste GP 21.12.2014

Tulemused 20.12.2014 "Roman Vassiljevi Mälestusvõistlused"
 
Mehed
1. Nikonorov Aleksei  Maardu LTK
2. Petrov Sergei  LTK Narova
3. Hiisku Artjom  LTK Narova/Narva PSK
 
Naised
1. Tatjana Tsistjakova  Aseri SK
2. Petrova Valeria  LTK Narova/Narva PSK
3. Ketsko Olesja LTK Narova/Narva PSK
 
Posid Juuniorid
1. Pae Mikel  Tartu SS Kalev
2. Hiisku Artjom  LTK Narova/Narva PSK
3. Kraskovski Aleksandr Venemaa S-Peterburg
 
Neiud
1. Avameri Airi  LTK Narova/Narva PSK
2. Hanson Reelika  Aseri SK
3. Merkulova Diana Venemaa S-Peterburg
 
VET 40-54
1. Petrov Vladimir  LTK Narova/Narva PSK
2. Kalinin Aleksandr  Narva
3. Perekrestenko Andrei Venemaa S-Peterburg
 
VET 55+
1. Roomet Rain-Mait  Valga
2. Jastrebov Dmitri  Narva
3. Veidrik Runno Keila LTK

 
 
Tulemused 21.12.2014 ELTL Laste GP
 
P 2006
1. Markkos Pukk  Tartu SS Kalev
2. Antipin Artjom  TLK Narova/Narva PSK
3. Janovski Artjom  Venemaa S-Peterburg
 
T 2006
1. Šumilova Julia  Venemaa S-Peterburg
2. Stankeviciute Mediene   Leedu  Vilnius
3. Litvinova Arina  TLK Narova/Narva PSK
 
P 2004
1. Krivonogov Vitali Venemaa S-Peterburg
2. Vološin Aleksandr Venemaa S-Peterburg
3. Farforovski Arseni  LTK Narova/Narva PSK
 
T 2004
1. Melnikova Anastassia  Narva PSK/LTK Narova
2. Andrejeva Kristina  Aseri SK
3. Tiits Jekaterina  LTK Narova/Narva PSK
 
P 2002
1. Filippov Andrei  Venemaa S-Peterburg
2. Nikolas Aleksandr LTK Narova/Narva PSK
3. Smirnov Aleksandr Venemaa S-Peterburg
 
T 2002
1. Geroiskaja Sofia Maardu LTK
2. Jagnenkova Alina Maardu LTK
3. Grigorjan Karina Maardu LTK
 
P 2000
1. Kraskovski Aleksandr Venemaa S-Peterburg
2. Vuhka Maksim  Maardu LTK
3. Knjazev Jegor Venemaa S-Peterburg
 
T 2000
1. Merkulova Diana Venemaa S-Peterburg
2. Ševtsova Anastassia Venemaa S-Peterburg
3. Kuprikova Aleksandra  Maardu LTK
 
 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1