Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Mare Kabrits - 70 !

Eesti sõbralik lauatennisistide pere, sugulased, sõbrad ja tuttavad õnnitlevad täna Mare Kabritsat, kel täitub 70nes aastaring. Mare  kuulub kahtlemata Eesti kõigi aegade 10 edukama lauatennisisti hulka ja pealegi nende hulgas on ta seni üks vähestest, kes on seni rivis (Rein Lindmäe veel ka).
Mare on tulnud 3 korral Eesti meistriks naisüksikmängus, 8 korda paarismängudes, selle kõrval on tal hulgaliselt võistkondlikke Eesti meistri kuldmedaleid ja kuld- ning pronksmedal NL meistrivõistlustelt naispaarismängus (koos Signe Paisjärvega). Medaleid on jagunud Marele ka NL võistkondlikelt meistrivõistlustelt, sealhulgas 1962.a. sai ta kulla.
Omaette peatüki Mare sportlaskarjääris moodustavad tema võistlused veteranideklassis. MM-il 1994 saavutas ta üksikmängus ja 1992  naispaarismängus pronksi, tippsaavutuseks tuleb kindlasti pidada möödunud aastal saavutatud Euroopa meistritiitlit naisüksikmängus.  Mare isikuomadusi ja mängustiili teades võib julgelt öelda, et sel tasemel on veel edu oodata ees küll ja küll !
Alustada oleks seda juttu võinud aga ka sellest, et Mare puhul on tegemist äärmiselt kena, meeldiva ja haritud inmesega. Ta on lõpetanud Tallinna 21. Keskkooli ja Tallinna Polütehnilise Instituudi majandusteaduskonna, töötanud juhtivatel kohtadel pearaamatupidajana ja Riigikontrollis, on Eesti Lauatenniseliidu audiitor.
Palju õnne, Mare !
/Viljar Kasemaa /
Palju õnne ja edukaid võistlusi ka järgnevatel aastatel!
Eesti Lauatenniseliit

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1