Avaleht

TOETAJAD

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

XXXI Sakala karikasarja 2. etapi / Matti Kallaspooliku mälestusvõistluse tulemused

Pühapäeval 19. oktoobril 2014 toimus 31. Sakala karikasarja 2. etapp. Võistlusega mälestati Matti Kallaspoolikut.
Võistlusel osales 75 lauatennise mängijat Eestist ja Lätist.

Võistlusele olid ennast registreerinud 3 tugevat Läti mängijat ja kui võistlus oli juba alanud, siis teatati et nad siiski kohale ei jõua (väidetavalt oli tehniline rike teel). Sellega oli võistlustabel rikutud ja nii mõnelgi mängijal oli tabelis lihtsam edasi jõuda. Siit minule õppetund, et keda saalis pole ja raha pole makstud, lihtsalt kirja ei pane (lihtne ja loogiline).
Aga ka sellisel võistlusel olid huvitavad mängud. Juba veerandfinaalis kohtusid Eesti naiste reitingu 1. ja 2. number. Sellel korral näitas oma võimu mitmekorde Eesti meister Tatjana Tšistjakova (Aseri SK), alistades Kätlin Latt'i (Tln LTK Kalev) 3-1. Ühes teises veerandfinaalis kohtusid Allan Kottise (Tln LTK Kalev) ja Maris Kuda (Läti), tõotas tulla huvitav ja tasavägine mäng. Seekord nii ei läinud ja Allan ei suutunud vastase mängu murda, seisuks 3-0. Esimeses poolfinaalis mängisid Igors Sidorovs (Läti) ja Tatjana. Mängu esimeses faasis oli näha, et Igors'le on Tatjana mäng väga ebamugav, aga mängu lõpus oli Igors oma mängu veidi muutunud ja seisuks 3-1 (14;-12;4;8). Teine poolfinaal oli lätlaste siseasi Maris ja Janis Svikis (Läti), võitis Maris 3-1 (9;-8;6;4). Finaal oli kullaltki ühepoolne, võidu sai Igors 4-0 (6;4;11;2). Miinusringis pidi Tatjana alistama oma "lemmikvastase" Antti Luigemaa (Pärnu LTK Vint-90) 3-2 ja Janis Kätlini 3-2. Kolmanda koha mänguks oli Tatjana igati valmis ja alistas Janise 3-0 (13;5;6).

Parim välismängija - Janis Svikis (Läti)
Parim veteran 40+ - Antti Luigemaa (Päru LTK Vint-90)
Parim veteran 60+ - Juris Silinš (Läti)
Parim juunior tüdruk: Reelica Hanson (Aseri SK)
Parim juunior poiss: Mihkel Pae (Tartu SS Kalev)

Võistluse tulemused leiad SIIT
Võistluse fotod leiad SIIT (autor: Ilmar Roosmaa)

Järgmine etapp toimub 23. novembril 2014.
Teadmiseks, et 31. Sakala hooajal loositakse kõigi (vähemalt neljal etapil osalenud ja viimasel etapil peab kohal olema) osalejate vahel Bed Factory Sweden poolt välja pandud mootorvoodi. Tõenäosus võita on väga suur, kindlasti suurem kui mängida lotot!