Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Tartu karikasarja V hooaeg startis

Pühapäeval kogunes Tartus 60 lauatennisehuvilist, et pidada maha järjekordse, arvult jube viienda, Tartu karikasarja esimene etapp. Osalejaid oli seekord, lisaks juba tavaks saanud külalisvõistlejatele Pihkva oblastist, ka Maardust ja Jõhvist, Viljandist ja Värskast.

Võidu võttis Rivo Saaremäe Sakala LTK-st, teine koht jäi Tartusse: Mart Pae alistas teel finaali Maardu esindaja Artjom Putškovi. Kolmanda koha mängus võitis Artjom klubikaaslast Sergei Provodinit kindlalt.

Nagu ka enamus eelmistel Tartu karikasarja hooaegadel, on ka seekord suur rõõm, et leidub selliseid lauatennisehuvilisi, kes on meil esmakordselt.

Kohtume juba teisel etapil - 7detsembril 2014.