TOETAJAD

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

31. Sakala karikasarja 1. etapp / Siller Auto OÜ auhinnavõistlused

Pühapäeval 28. septembril 2014 toimus selle hooaja esimene Sakala kariksarja etapp, mis mängiti Siller Auto OÜ auhindadele.
Võistlusel osales 119 mängijat Eestist ja Lätist.

Tänasel päeval kindlasti üllatas kõiki hea mänguga Kätlin Latt (Tln LTK Kalev), kes alistas veerandfinaalis Arturs Reinholds'i (Läti reit nr 3). Esimeses poolfinaalis kohtusid Igors Sidorovs (Läti nr 4 ) ja Aleksei Nikonorov (Maardu LTK), võitis Igors 3-1 (7;9;-4;6). Teises poolfinaalis kohtusid Rivo Saaremäe (Viljandi LTK Sakala) ja Kätlin Latt, võitis Rivo 3-0 (6;6;8). Finaal tõotas tulla taas ühepoolseks kui olid mängitud esimsed geimid (7;7;8) 3-0 Igors juhtimas. Seejärel suutis Rivo vastase mängu murda ja võitis kaks pingelist geimi (10;11), seis 3-2. Rohkemaks selle pühapäeval veel jaksu ei jagunud. Finaali viimane geim jäi 11-7 Igorsi kasuks. Miinusringis kolmanda koha kohtumises olid vastamisi Aleksei ja Maris Kuda (Läti nr 14), Maris oli eelnevalt kaotanud plussringis 1/8 finaalis Antti Luigemaale 3-1. Ka kolmanda koha mäng oli pingeline 3-2 (3;-6;9;-7;6), võitis Aleksei.

Parima välismängija tiitli sai Maris Kuda (4. koht)
Parima naismängija tiitli sai Kätlin Latt (6. koht).