Sa oled siin

Rahvapinksi III hooaeg algas

Laupäeval 20. septembril 2014 toimus Rahvapinksi kolmanda hooaja avaetapp.
Etapil osales 100 lauatennise mängijat.

Rahvapinksi klassis osales 71 lauatennise harrastajat. Rahvapinksi klassis oli hulgaliselt huvitavaid ja tasavägiseid mänge. Selles klassis noppis võidu Allar Raudla (Vihula vald, Lääne-Virumaa), teise koha sai head mängu näidanud Dmitri Rakel (Keila). Miinusringist võitles välja kolmanda koha Grigori Maltizov (Tallinn). Parim noormängija Rahvapinksi klassis oli Johannes Ruuto (Kadrina) ja naismängija Ene Laur (Raplamaa).

Eelmistel hooaegadel oli klass reitingus 200-400. Sellest hooajast on klassi laiendatud, nüüd saavad osaleda reitingus 100-400 kohtadel asetsevad mängijad.
Klassis 100-400 osales seekord 29 lauatennisisti. Esimese etapivõidu teenis välja Marko Männik (Lauatennisekeskus), võites finaalis teiseks jäänud Hendrik Valgemäe (Tln Nõmme SK). Kolmanda koha kohtumises läks vaja nelja geimi, võitis Andres Puusep (Lauatennisekeskus) 3-1 Janno Malm'i (LTK Viru-Nigula). Parim noormängija oli Ilja Opalko (Valga Lauatennise- ja Koroonaklubi) ja parim naismängija Marika Kotka (Valgu LTK Pingo).

Võistluse tulemused ja tabelid leiad SIIT

Järgmine etapp toimub 1. novembril 2014, samal ajal ja samas kohas. Osale kindlasti, saad väärt võistluspäeva!