Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Eestlased on tules Belarus Openil

Täna Valgevenes, Minskis toimub ITTF World Touri võistlus Belarus Open 2014. Võistluses osaleb kokku 164 sportlast 18 riigist. Meeste maailma esisajast võtab osa 9 sportlast, neist nimekam on kohalik iidol Vladimir Samsonov. Naistest on esindatud väga tugev Jaapani koondis – maailma esisajast on kohal 15 mängijat, neist 12 on jaapanlannad ning viis neist kuuluvad koguni maailma 30 parima mängija sekka.
 
Eesti on esindatud kolme sportlasega – valitsev Eesti meister Aleksandr Smirnov osaleb meeste klassis, noorematest on kohal Eesti tulevikulootused Aleksandr Lušin ning Airi Avameri, kes osalevad täiskasvanute kui ka U21 turniiridel.
 
Alagruppide loosimine on juba toiminud ning Aleksandr Smirnov on saanud enda alagrupis esimese paigutuse ning tema vastasteks on AHLANDER-J Carl rootsist ning Venemaalt pärit FILICHEV Sergey ning BEREZIN Ilya. Lušin on paigutatud teisena ning teda oodavad eest maailmas 207 positsioonil paiknev poolakas FERTIKOWSKI Pawel ning reitinguta vene juunior EFIMOV Mikhail.
 
Naiste turniiril on Airi Avameri saanud endale vastasteks 146 positsioonil paikneva valgevenelanna DUBKOVA Elena ning maailma 296 naise ERMAKOVA Irina Venemaalt. Juuniorites sai Airi endale vastasteks kaks mängijat, kes paiknevad maailma reitingus 200 piirimail: korealanna CHOI Jeongmin ning BARAVOK Katsiaryna valgevenest, kolmandaks on kohalik BOGDANOVA Nadezha.
 
Aleksandr Lušin omab juuniorite turniiril 20. paigutust ning eeldused alagrupist edasi pääsemiseks on head. Ainsaks taksituseks võib olla tuttav vastane KHANIN Aleksandr, kellega on meie Aleksandr eelnevalt kohtunud ametlikel ITTF turniiridel kaks korda ning mõlemad korrad on võitnud. Seda mängu kannab üle ka ITTF TV, alguseks on märgitud 20:00. Lisaks on veel alagrupis BEREZIN Ilya ja  KRYSHYN Pavel (BLR).
 
Lisainfot ja tulemusi võite leida ITTF kodulehelt: http://ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2459&category=PT
 
Tulemusi:
Men's Singles (Qual Groups)
SMIRNOV Aleksandr EST - FILCHEV Sergey RUS 0-4
LUSIN Aleksandr EST - FERTIKOWSKI Pawel POL 0-4
SMIRNOV Aleksandr EST - AHLANDER-J Carl SWE 0-4 VIDEO
LUSIN Aleksandr EST - EFIMOV Mikhail  RUS  4-2
SMIRNOV Aleksandr EST - BEREZIN Ilya  RUS  4-0
Men's Singles - Round of 64
LUSIN Aleksandr EST - KULPA Konrad  3-4: 11-4,12-10,11-9,4-11,10-12,3-11,9-11
 
U21 Men’s (QUAL)
LUSIN Aleksandr EST– BEREZIN Ilya RUS 3:0 VIDEO
LUSIN Aleksandr EST– KRYSHYN Pavel BLR 3:0
LUSIN Aleksandr EST– Aleksandr Khanin BLR 2:3 Mängu Kokkuvõte VIDEO
 
U21 Women’s (QUAL)
AVAMERI Airi EST– CHOI Jeongmin KOR 0:3
AVAMERI Airi EST– BARAVOK Katsiaryna BLR 3:0
AVAMERI Airi EST– BOGDANOVA Nadezhda BLR 3:0
U21 Women's Singles - Round of 32
AVAMERI Airi EST - MESHREF Dina EGY 0-3: 5-11, 1-11, 6-11
 
Women's Singles (Qual Groups)
AVAMERI Airi EST - ERMAKOVA Irina RUS 0-4 VIDEO
AVAMERI Airi EST -  DUBKOVA Elena BLR 1-4

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1