Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

ELTL Stiga Laste GP FINAAL - Tulemused

Pühapäeval 18. mail 2014 toimus Aseris selle hooaja viimane Laste GP etapp.
Võistlusel osales kokku 150 lauatennise sõpra Eestist ja Leedust.
 
Etapil auhinnatud mängijad:
Tüdrukud sündinud 2005-… (N9)  
1. Simona RIMKEVIČIŪTÉ (Leedu)
2. Kristina VASSILJEVA (LTK Narova)
3. Jekaterina TIITS (LTK Narova)
   
Poisid sündinud 2005-… (M9)  
1. Ivan ZADÕR (LTK Narova)
2. Markkos PUKK (Tartu SS Kalev)
3. Andrei MALTIZOV (Maardu LTK)
   
Tüdrukud sündinud 2003-2004 (N11)  
1. Kristina ANDREJEVA (Aseri SK)
2. Anastassia MELNIKOVA (LTK Narova)
3. Gabrielė STRODOMSKYTÉ (Leedu)
   
Poisid sündinud 2003-2004 (M11)  
1. Aleksandr NIKOLAS (LTK Narova)
2. Andrus VAHER (Tln Nõmme SK)
3. Martin PENEK (Aseri SK)
   
Tüdrukud sündinud 2001-2002 (N13)  
1. Sirli ROOSVE (Tln Nõmme SK)
2. Delia LUKK (Rakvere LTK Pinx)
3. Hille MILLERT (Tln Nõmme SK)
   
Poisid sündinud 2001-2002 (M13)  
1. Stanislav STROGOV (LTK Narova)
2. Nikita KONSA (Aseri SK)
3. Gert CHRISTJANSON (Tln Nõmme SK)
   
Tüdrukud sündinud 1999-2000 (N15)  
1. Valeria SARÕTŠEVA (Pärnu LTK Vint-90)
2. Reelika HANSON (Aseri SK)
3. Eleonora ZAHHARTSEVA (LTK Narova)
   
Poisid sündinud 1999-2000 (M15)  
1. Oleg MIGUNOV (Maardu LTK)
2. Aleksandr POLIŠTŠUK (LTK Narova)
3. Rainer VALO (Viljandi LTK Sakala)
 
HOOAJA KOKKUVÕTTES auhinnatud mängijad:
Tüdrukud sündinud 2005-… (N9)   
1. Jekaterina TIITS (LTK Narova)
2. Kristina VASSILJEVA (LTK Narova)
3. Isabel KEVADE (Nõmme SK)
    
Poisid sündinud 2005-… (M9)   
1. Seva DOROFEJEV (LTK Narova)
2. Markkos PUKK (Tartu SS Kalev)
3. Ivan ZADÕR (LTK Narova)
    
Tüdrukud sündinud 2003-2004 (N11)   
1. Kristina ANDREJEVA (Aseri Spordiklubi)
2. Anastassia MELNIKOVA (LTK Narova)
3. Adelina ZULFUKAROVA (Rakvere LTK Pinx)
    
Poisid sündinud 2003-2004 (M11) 
  
1. Aleksandr NIKOLAS (LTK Narova)
2. Martin PENEK (Aseri Spordiklubi)
3. Andrus VAHER (Nõmme SK)
    
Tüdrukud sündinud 2001-2002 (N13)   
1. Hille MILLERT (Nõmme SK)
2. Sirli ROOSVE (Nõmme SK)
3. Sofia GEROISKAJA (Maardu LTK)
    
Poisid sündinud 2001-2002 (M13)   
1. Stanislav STROGOV (LTK Narova)
2. Nikita KONSA (Aseri Spordiklubi)
3. Gert CHRISTJANSON (Nõmme SK)
    
Tüdrukud sündinud 1999-2000 (N15)   
1. Reelica HANSON (Aseri Spordiklubi)
2. Valeria SARÕTŠEVA (Pärnu LTK Vint-90)
3. Eleonora ZAHHARTSEVA (LTK Narova)
    
Poisid sündinud 1999-2000 (M15)   
1. Oleg MIGUNOV (Maardu LTK)
2. Karl Paul PARMAKSON (Tartu SS Kalev)
3. Rainer VALO (Viljandi LTK Sakala)
 
Laste GP kõigi võistlusklasside parimatele pakub peasponsor STIGA välja sponsorlepingu üheks aastaks, mis koosneb võitjale järgmisest varustusest:
-võistlusklassid M15,N15,M13 ja N13:
*reketialus
*4 reketikummi
*võistlussärk ja lühikesed püksid
-võistlusklassid M11,N11,M9 ja N9:
*reketialus
*2 reketikummi
*T-särk ja lühikesed püksid
Vastavad LEPINGUD saadetakse klubidele ELTL-i poolt. Kui lepingut ei saabu, siis küsige kindlasti ELTL-i sekretäri käest!

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1