Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Individuaalturniiri kiire lõpp ja uue lauatennise ajastu algus?

Euroopa meistrivõistlused Austrias on eestlastele selleks korraks lõppenud. Koondist esindas individuaalturniiril sedapuhku kolm meesmängijat: Vallot Vainula, Aleksandr Smirnov ja Aleksandr Lushin. Alagrupi kahe parema hulka kellelgi pääseda ei õnnestunud, samuti ei murtud läbi ka paarismängus.
 
Nii, nagu kommenteeris Vainula ka peale võistkondlikku turniiri, saab öelda ka meie jaoks varakult lõppenud üksikmängudega - selline on tänane Eesti lauatennise tase. Kas on põhjust muretsemiseks või on siiski mingisugune põhimõtteline muudatus toimunud? Koondislaste kommentaaridest fännide küsimustele EMi ajal võis välja lugeda, et samme taseme tõstmiseks on ikkagi astutud. Kahe tippmängija (Vainula ja Smirnovi) kohalolek Tallinnas võib siin kogunevatele tulevikulootustele anda võimaluse luua Narva kõrvale veel üks väga tugeva tasemega lauatennisekeskus, mis oleks kasvulava juba noorteklassist väljuvatele mängijatele.

Vara on rääkida tulemusgrupi eesmärkidest, kuid vaevalt keegi vastu on, et meie tiitlivõistluste tulemused võiksid viie või kümne aasta pärast olla paremad. Et Vainula ja Smirnov saaksid väärilised mantlipärijad, kellele oma kogemustepagas edasi anda. Tundub, et peatreeneri jaoks on Lushinile keskendumine täna õigustatud. Lushin mängis oodatud taseme välja ning rohkemat oleks tema esimestelt tiitlivõistlustelt olnud sinisilmne nõuda.
 
Küllap juba selle hooaja jooksul annab aeg aru, kui hästi suudavad koostööd teha meie kaks tippmängijat/treenerit ning milline roll saab olema Eesti lauatenniseliidul.
 
Vaata EMi üksikmängude tulemusi siit:
http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=77C147F2-4DEB-4A94-8983-5BF972AED178  
 
Meie mängijate tulemused leiad:
Meesüksikmäng:
Aleksandr Lushini tulemused alagrupp 16
Aleksandr Smirnovi tulemused alagrupp 26
Vallot Vainula tulemused alagrupp 28
Meespaarismäng:
Vainula-Smirnov alagrupp 8
Videoklipid mängudest siit: http://new.livestream.com/accounts/3309982/events/2445078

 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1