Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Vainula: Kui kolm korda päevas trenni on vähe, siis jutupaunikutel on õigus

Eesti lauatennisekoondis võistkondlikult turniirilt teise divisjoni ei pääsenud. Nii mehed kui naised alustasid turniiri hästi võites alagruppides kõik kohtumised. Viimane lihv jäi aga puudu, sest playoffidesse jõudnud neljast mees- ja naiskondadest saadi mõlemal juhul pettumust valmistav neljas koht.

Ka koondise peatreener Vallot Vainula tunnistas intervjuus Eesti lauatenniseliidu peasekretär Marko Männikule, et tulemus jääb kripeldama. “Kõige suurem eesmärk oligi ju teise liigasse pääsemine,” lisas Vainula, “kahjuks ei mänginud me playoffides kuigi hästi.”

Täna hommikul Eesti lauatennisefännide küsimustele vastanud Vainula ei soovinud siiski liigselt kritiseerida ning sõnas, et selline on tänane koondise seis. Peatreeneri hinnangul mängisid oma taseme võistkonnavõistlusel välja seitsmest koondislasest viis. Kõige rohkem jäi Vainula rahule Kätlin Latt’i esitusega, kes tema sõnul on juba viimased kaks aastat stabiilselt head lauatennist mänginud.

Fännide küsimuste seas leidus ka kriitikat, kui taheti teada, kas ettevalmistusperiood meie noormängijatele on olnud piisav. Vainula sõnul on tegemist väga huvitava jutuga, kuna näiteks Aleksandr Lushin mängis suvekuudel väga palju: juunis ja juulis veel eelmise hooaja võistlustel ja treeninglaagrites ning augustis juba uue koduklubi juures Saksamaal koguni kolm korda päevas. “Kui see ei ole piisav ettevalmistus, siis on jutupaunikutel õigus,” arvas peatreener. Samas tõdes ta, et oma tavapärasest tasemest kehvemini mängisid just Valeria Petrova ja Toomas Libene, kelle mänguvorm ei olnud tiitlivõistluseks piisav.

Alates tänasest algavad juba individuaal- ja paarismängu turniirid, mille tulemused samuti Eesti lauatenniseliidu meediakanalites kajastuvad.

Vaata täispikka intervjuud Vallot Vainulaga siit: http://bit.ly/GKpaxz

Jälgi päeva kokkuvõtteid www.lauatennis.ee, otseülekandeid Eesti koondislaste mängudest http://new.livestream.com/accounts/3309982/events/2445078 ning lisainfot meie facebooki kanalis www.facebook.com/lauatenniseliit.
Meeste võistluse tulemused: http://bit.ly/1fdEEZ7
Naiste tabelid: http://bit.ly/1bRyN7V
 
Eile Euroopa lauatennise meistrivõistlustel avakohtumised pidanud Eesti koondised, nii mehed kui naised, olid kõigis kohtumistes võidukad, kui meeskond alistas Küprose 3 - 1, Kosovo 3 - 0 ja Iirimaa 3 - 2 ning naiskond seljatas Kosovo.
 
“Meeskond püsib heas tujus, kõik on kulgenud plaanipäraselt,” kommenteeris Eesti lauatenniseliidu peasekretär Marko Männik, “Kõik, mis puudutab ettevalmistust ja korralduslikku poolt, sujus väga kenasti ja mängijad said rahulikult kohtumistele keskenduda.”
 
Keerulisemad mängud on aga veel ees, kui mehed selgitavad Standard divisjoni grupi B esikoha mängudes Leedu ja Norra koondistega. Seni on grupis lisaks Eestile kaotuseta veel Leedu koondis.
 
Eesti naiskond pidas eile vaid ühe kohtumise, milles 3 : 0 võideti Kosovo esindust ning juba täna kohtutakse Azerbaidžaani, Šveitsi ja Šoti naiskondadega.
Möödunud hooajal peetud kvalifikatsiooniturniiri käigus platseerusid nii meeskond kui naiskond Euroopa meistrivõistluste Standard divisioni, kus mängitakse kohtadele alates 25-st.

Iga päeva lõpus (või uue päeva alguses, vastavalt võimalustele) toome lugejani lõppenud päeva kokkuvõtte www.lauatennis.ee leheküljel, kuid mänge saab jälgida ka videovahendusel livestream kanalil: http://new.livestream.com/accounts/3309982/events/2445078.
Mängijate täiendavaid kommentaare ning pilte võib näha Facebooki kanalis https://www.facebook.com/lauatenniseliit.

 

 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1