Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Mart Kraut 70, õnnitleme!

Mart Kraut sündis 2.10.1943 Tallinnas.Lõpetanud Türi 1.kk-i ja TPI.Sporditegevust alustas Türil sportvõimleja ja lauatennisistina.Treeneriteks olid Uno Kotkas ja Richard Teras.Eesti noorte MV on saavutanud auhinnalisi kohti.Alates 1972 aastast on ta aga jäägitult pühendunud lauatennisele nii aktivistina kui mängijana.Hindamatu on tema panus ELTL presidendina ligi 12 aastat 1994-2005.1988 aastal tänu Mart Kraudi initsiatiivile saavutas Tallingaasi võistkond Eesti meistritiitli esimest ja viimast korda.Mart oli võistkonna esindaja ja kapten.
 
1999 aastal saavutas Mart Kraut esimest korda Eesti MV veteranidele kuldmedali paarismängus koos allakirjutanuga..Aktiivselt on ta kaasa löönud nüüd juba lõppenud Pärnu karikasarjas,Haiba kariasarjas ja veel paljudel teistel võistlustel.Auhinnakapis on palju medaleid ja auhinnalisi kohti erinevatelt tasanditelt.Aktiivselt on ta osalenud samuti nii NETU kui ka Euroopa ja MM võistlustest.
 
Alates 1994 aastast on Mart Kraut litsenseertud rahvusvaheline kohtunik.Ta on aktiivselt osalenud kohtunikutöös nii Eestis kui välismaal.
 
Aastast 2005 on Mart Kraut ELTL aupresident.Kuulunud on ta samuti 2001-2008 EOK esindajate kogusse.
 
Töötanud on Mart Kraut ligi 40 aastat erinevatel ametikohtadel gaasisüsteemis.Algul Tehas Remgaas vaneminseneri ja direktorina,hiljem AS Eesti Gaas peadirektori asetäitja,Haldusdirektorina ja juhatuse liikmena.Hetkel jätkab hr Kraut tööd Viimsi vallavalitsuses ehitustööde insenerina.
 
Soovime juubilarile jätkuvat energiat,tugevat tervist ja ilusaid kordaminekuid lauatenniselainel.
 
 
Eesti Lauatenniseliit
Tallinna Spordiveteranide Koondis
Eesti Spordiveteranide Liit
 
Koostas T.Puntso

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1