Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Alanud hooajast

Järjekordne lauatennise hooaeg on tuure kogumas ja oleks paslik hinnata, mis seisus on mängijad, klubid ja alaliit.
 
Teine ešelon karistab noori koondislasi
 
Pea kõik meie parimad lauatennisistid on sel hooajal juba kodumaa pinnal platsil käinud ja eelseisva hooaja mõttes on huvilised ka kindlasti tänasest seisust nii mõnegi vihje noppinud. Möödunud nädalavahetusel peetud Viru Cupi finaalis jäi Eesti koondise esinumber Aleksandr Smirnov kindlalt 0 - 3 alla 55-aastasele endisele maailmameistrile Ding Yi’le, Vallot Vainula võidutses ainsatki setti kaotamata Lauatennisekeskuse Mannics.com karikasarja avaetapil ning Tatjana Tšistjakova võttis augustis kodusel Aseri Openil esikoha Sergei Petrovi ees.

Murelikumaks teeb aga nooremate koondislaste hooaja algus. Aleksandr Lušin pidi Viru Cupil alla vanduma nii Erik Lindmäele kui ka Sergei Manturovile ning Toomas Libene hävis samal võistlusel Allan Kottisele ja Sparta turniiril Carlo Accorsile.
 
Samas on rahvusvahelised võistlused juba ukse taga: juba sel nädalavahetusel sõidab Eesti koondis Baltimaade meistrivõistlustele Leedusse ning pole enam kaugel ka 4. oktoober, mil Austrias algavad Euroopa meistrivõistlused. Jääb vaid loota, et selle aja jooksul leiavad oma mängukindluse ka Toomas ja Aleksandr.
 
Igas maakonnas oma karikasari?
 
Mis puudutab meie kohalikku lauatennisemaastikku, siis tundub, et isegi kõige visamatel võistlejatel läheb keeruliseks kõikidest karikasarjadest osavõtt. Sel hooajal on juba alustanud õige mitu karikasarja ja lähinädalatel liitub nii mõnigi veel. Tõelise hooaja avapaugu teeb traditsiooniliselt LTK Sakala juba septembri viimasel nädalavahetusel Balteco GP esimese etapiga.
 
Head uudised ka pöidlahoidjatele
 
Eelmise hooaja teises pooles kajastasime ELTL suuremaid võistlusi ja koondise tegemisi ka reaalajas nii kodulehel kui ka Youtube ja Facebooki kanalites ning esmakordselt oli võistkondlikel meistrivõistlustel võimalus näha otsepildis võistluste tippkohtumisi. Ka sel aastal jätkame samas suunas, kuid jällegi kogemuste võrra rikkamana. Lauatenniseliit on investeerinud otseülekannete kvaliteeti ning hea internetiühenduse korral võib juba oktoobris algavalt EM-lt näha ka meie koondise mängude otsepilti.

Head hooaja algust kõigile mängijatele, klubidele ja pealtvaatajatele!

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1