Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

LAUATENNISE TREENINGUD

TALLINN 

1. Lauatennisekeskus http://www.lauatennisekeskus.ee

EKR 18:00-19:30
TN 19:30-21:00
Puuvilla 19a, Tallinn (SK Pinksikeskus)

Info: Marko Männik (+372 5117525)

2. LTK Kalev
E 17.30-19.00 lapsed, 18.30-20.00 noored ja täiskasvanud (Forelli 12, Tallinn, treener: Kätlin Latt 56768412  lattkatlin@gmail.com)
K 17.30-19.00 lapsed, 19.00-20.30 noored ja täiskasvanud (Forelli 12, Tallinn, treener: Kätlin Latt 56768412  lattkatlin@gmail.com)
N 17.30-19.00 lapsed  (Forelli 12, Tallinn, treener: Kätlin Latt 56768412  lattkatlin@gmail.com)

JÜRIS Teisipäev ja Neljapäev Lapsed 17.00-18.30 , treener: Kätlin Latt 56972470  lattkatlin@gmail.com Noored+Täiskasvanud 18.30-20.30

treener: Kätlin Latt 56768412  lattkatlin@gmail.com

3. Nõmme Spordiklubi http://www.hot.ee/n/nommespordiklubi/

TKNR  17.00 - 18.30 TTÜ spordihoone 
T 17.30 - 19.00, KR 16.30 - 18.00 Kristiine spordihall

4. Lauatennise Spordikool Spinmaster  www.spinmaster.ee Kristiine Spordihall (Forelli 12) , Lapsed T, K, N, R 15.00-17.30

Järveküla Põhikooli Spordihoone (Reti tee 20, Peetri) Lapsed
E; N 13:30-15:00

Treenerid: Vladimir Verveiko (55611118), Irina Akimkina (55520673) Info:  5142342 (eesti keel), 55611118 (vene keel) akimkina.irina@yandex.ua  

5. Viimsi Lauatenniseklubi

Treeningud toimuvad alates 17.09 Viimsis Karulaugu Spordihoones- Karulaugu Tee 13

Ettevalmistus rühm (5-9a poisid ja tüdrukud)
Esmaspäev 15.00-16.15
Kolmapäev  15.00-16.15
Reede         15.00-16.15

Algõppe rühm nr.1 (9+a poisid ja tüdrukud)
Esmaspäev  16.30-17.45
Kolmapäev   16.30-17.45
Neljapäev     16.30-17.45

Algõppe rühm nr.2 (9+a poisid ja tüdrukud)
Teisipäev   16.30-17.45
Neljapäev   15.00-16.15
Reede        16.30-17.45

Treening rühm (Edasijõudnud posid ja tüdrukud)
Esmaspäev  18.00-19.15
Teisipäev      18.00-19.15
Kolmapäev   18.00-19.15
Neljapäev     18.00-19.15
Reede          18.00-19.15 

Täiskasvanud
Teisipäev  19.30-21.00
Neljapäev  19.30-21.00

Treener Raimond Einer 56240587

TARTU

1. Tartu Spordiselts KALEV http://www.tartukalev.ee

Lauatennis lastele ja täiskasvanutele Tartu Waldorfgümnaasiumis aadressil Fr. R. Kreutzwaldi 64 Tartu
E 14.30 – 16.00
T 15.30 – 19.30
K 14.30 – 16.00
N 13.30 – 19.30
R 13.30 – 15.00
Treener Jaak Parkel 5577677  jaak.parkel@tartukalev.ee

Tamme Kool ( Tamme pst.24A ), Tartu.

algajad E, T, K, R 16:30 - 17:30
edasijõudnudE, T, K, R 17.30-19.15

Treener Svea Onno (VI kat.) tel.5291581

2. Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi http://sport.ut.ee/
Tartu Ujula, 4

Treeningud algajatele - E, K, N kell 15 - 16
edasijõudnutele - E, K, N kell 16 - 17.15

Treener Reet Juurik tel. 5514257 reet.juurik@gmail.com

3. Eesti Maaülikooli Spordiklubi  http://sport.emu.ee/sport/harrastussport/
Tartu Kreutzwaldi 3

algajad E, K, N kell 17-18.30
edasijõudnud E, K, N 18.30-20.30

Treener Reet Juurik tel. 5514257 reet.juurik@gmail.com

VILJANDI

Viljandi LTK Sakala http://www.ltksakala.ee/

E 15.00-18.00 ViljandiSpordihoone vana saal
T 15.00-19.00 võimlemissaal, 19.30-21.00 vana saal
K. 15.00-17.30 vana saal
N 17.30-21.00 vana saal
R. 15.00-19.00 võimlemisaal

Treenerid Kert Villems info@joola.ee 5074629, Julia Kirpu 56488898

VIRU-NIGULA

1. Viru-Nigula Spordiklubi

EK 15.00-16.00, R  14.30-15.30 lapsed (Viru-Nigula spordisaal, treener Pekka Laidinen 5272757 pekkalaidinen@gmail.com)
TN 18.00-20.30 täiskasvanud (Viru-Nigula spordisaal, treener Pekka Laidinen 5272757 pekkalaidinen@gmail.com)

KUNDA

K 17.30-18.30 R 17.00-18.00 (treener Pekka Laidinen 5272757 pekkalaidinen@gmail.com)

MAARDU

Maardu Lauatenniseklubi http://www.facebook.com/MaarduLTK

E-R Lapsed, algajad: 16.00 - 17:30 (Maardu Põhikooli spordisaal, Noorte 10)
E-R Täiskasvanud, edasijõudnud: 17:30 - 19:30 (Maardu Põhikooli spordisaal, Noorte 10)

Treenerid: Marina Verengof 5800 4154, verengof@mail.ru (vene k); Andres Lofitski 5568 3540, andres.lofitski@gmail.com (eesti, vene k.)

VÕRU  

Võru Lauatennise Selts 

T,N 17:15-19:15 Väimela Tervisekeskus. Teistel aegadel on alati võimalik kokku leppida.

Info Agnar Pirnpuu ax1616@hot.ee 56667637

PALJU ÕNNE!

ANDREI SIREL (35)
GREGOR JOHANN NUUMA (15)
JAN KENNETH TOMING (12)
KÄTRIIN REINVALD (11)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1