Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Võru LTS lõpetas hooaega TOP10 võistlusega.

 
Võru lauatenniseklubi liikmed lõpetasid oma kolmandat mänguhooaega. Kordaläinud võistlusaasta lõpetuseks  kutsuti kohale kõik Võrumaa mängijad, kes olid viimase seisuga ELTL lauatennisereitingus. Kokku loodeti võislejaid saada  10, siis läheks võistlus nimega kokku aga kohale tuli 11, täpselt nagu reitingus kirjas.  Enam lihtsamat võimalust parima leidmiseks polnudkii, kui mägida kõik-kõigiga läbi. Kahjuks pidi tõdema juba hommikul, et üks tugevamaid mängijaid Indrek Penk peab ennast seljavalu tõttu tagasi hoidma.
Kuni viimaste mängudeni polnud veel teada, milline esikolmik välja hakkab nägema, seega oli iga sett ja punkt nagu ikka ülioluline. Viimaseks jäeti kohtumine, kus mõlemal mängijal(Rainer Michelson ja Agnar Pirnpuu) oli kaotatud  üks mäng, võitjale seega esikoht. Nii imelik, kui ka tunnistada pole, enda tehtud rändkarikas tuli tagasi koju viia. Agnar võitis Raineri väga napilt 3:2. Kolmandaks võitles ennast lõpus väga aktiivset ja tugevat mängu näidanud Vitali Parhomik.
Kaua kestnud ja väga pikale veninud hooaeg sai  läbi. See muidugi ei tähenda, et me kodus telekat vaataks. Kõva trenn kestab suvi läbi, et näidata järgneval hooajal paremaid tulemusi. Samuti käib juba ettevalmistus Võru lauatennisesarjaks. Läbi räägitakse lätlaste ja venelastega, et üksteisel hakata külas käima on meile ja neile ju kõige lähemad võistlussarjad kohe üle piiri(Aluksne, Võru, Pihkva).

Videokokkuvõte juba tuntuks saanud Rainer Michelsoni poolt http://www.youtube.com/watch?v=U6sKUfnNSbY
 
Vindirohket suve kõigile, soovib Võru LTS.

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1