Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

ELTL Laste GP FINAAL Aseris - TULEMUSED

11. mail 2013 toimus Aseris selle hooaja viimane osavõistlus. Etapil osales 113 mängijat.
 
Etapi esikolmikud:
Tüdrukud sündinud 2004-… (T9)   
1. Kristina ANDREJEVA (Aseri SK)
2. Anastassia MELNIKOVA (Narva PSK)
3. Linda PIHELGAS (Tln Nõmme SK)
    
Poisid sündinud 2004-… (P9)   
1. Arseni FARFOROVSKI (Narva PSK)
2. Andreas VAHER (Tln Nõmme SK)
3. Andrus VAHER (Tln Nõmme SK)
    
Tüdrukud sündinud 2002-2003 (T11)   
1. Sofia GEROISKAJA (Maardu LTK)
2. Evelina PROKATŠOVA (Narva PSK)
3. Vitalia REINOL (Narva PSK)
    
Poisid sündinud 2002-2003 (P11)   
1. Stanislav STROGOV (Narva PSK)
2. Jegor MOŠNIKOV (Narva PSK)
3. Aleksandr NIKOLAS (Narva PSK)
    
Tüdrukud sündinud 2000-2001 (T13)   
1. Aleksandra KUPRIKOVA (Maardu LTK)
2. Eleonora ZAHARTSEVA (Narva PSK)
3. Sirli ROOSVE (Tln Nõmme SK)
    
Poisid sündinud 2000-2001 (P13)   
1. Aleksandr POLIŠTŠUK (Narva PSK)
2. Elvis LIBENE (Narva PSK)
3. Nikita KONSA (Aseri SK)
    
Tüdrukud sündinud 1998-1999 (T15)   
1. Airi AVAMERI (Narva PSK)
2. Anita LISSOVENKO (Maardu LTK)
3. Valeria SARÕTŠEVA (Pärnu LTK Vint-90)
    
Poisid sündinud 1998-1999 (P15)   
1. Artjom HIISKU (Narva PSK)
2. Toomas VESTLI (Haapsalu LTK)
3. Aaro ÕISMETS (Haapsalu LTK)
 
 
 
Võistluse kokkuvõttes esikolmikud:
Tüdrukud sündinud 2004-… (T9)
1. Kristina Andrejeva (Aseri Spordiklubi)
2. Anastassia Melnikova (Narva Paemurru SK)
3. Linda Pihelgas (Tln. Nõmme SK)
     
Poisid sündinud 2004-… (P9)    
1. Andrus Vaher (Tln. Nõmme SK)
2. Andreas Vaher (Tln. Nõmme SK)
3. Arseni Farforovski (Narva Paemurru SK)
     
Tüdrukud sündinud 2002-2003 (T11)    
1. Evelina Prokatšova (Narva Paemurru SK)
2. Sofia Geroiskaja (Maardu LTK)
3. Vitalia Reinol (Narva Paemurru SK)
     
Poisid sündinud 2002-2003 (P11)    
1. Stanislav Strogov (Narva Paemurru SK)
2. Jegor Mošnikov (Narva Paemurru SK)
3. Martin Penek (Aseri Spordiklubi)
     
Tüdrukud sündinud 2000-2001 (T13)    
1. Aleksandra Kuprikova (Maardu LTK)
2. Hanna-Loora Bobrov (Aseri Spordiklubi)
3. Sirli Jaanimägi (Tln. Nõmme SK)
     
Poisid sündinud 2000-2001 (P13)    
1. Elvis Libene (Narva Paemurru SK)
2. Aleksandr Polištšuk (Narva Paemurru SK)
3. Nikita Konsa (Aseri Spordiklubi)
     
Tüdrukud sündinud 1998-1999 (T15)    
1. Airi Avameri (Narva Paemurru SK)
2. Anita Lissovenko (Maardu LTK)
3. Reelica Hanson (Aseri Spordiklubi)
     
Poisid sündinud 1998-1999 (P15)    
1. Artjom Hiisku (Narva Paemurru SK)
2. Toomas Vestli (Haapsalu LTK)
3. Aaro Õismets (Haapsalu LTK)
 
Pilte leiad veel SIIT (siit leiad ka kokkuvõttes auhinnatud mängijate pildid).
 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1