Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Lõppes Võru karikasari

Pühapäeval peeti Võru lauatennisesarja viimane etapp. Enne seda oli üldkokkuvõttes kõik veel lahtine, juhtisid Meelis Pae ja Harri Vesi ja kohe ühe punktiga oli neil järel Rainer Michelson. Kuna viimase etapi raames selgitati ka Võrumaa meistrid oli peakorraldajal ja artikli kirjutajal kange isu ise ka osaleda. Tänu Meelis Pae väga tublile abile korraldatigi asi ära. Esikohta tuli Võrru jahtima 37 lauatennisisti. Esimeses poolfinaalis kohtusid Liisi Koit ja Rainer Michelson, võitis neist esimene 3:0. Teises poolfinaalis said kokku Agnar Pirnpuu- Kalev Sengbusch, võit tuli lihtsalt koju jätta ja napp võit 3:2 saigi võetud. Finaalis tuli aga tunnistada Liisi paremat mängukogemust, võit temale 3:2. Kolmandat kohta ei lasknud Võrust välja Rainer Michelson, kes näitas väga kindlat mängu ja võitis Kalev Sengbuschi 3:0. Sellega kindlustas Rainer endale ka üldvõidu.
Tihe rebimine käis ka klassisis „kõige kaugeim tulija“, võit läks napult Pärnu ja neile küttekaardid 50Eur väärtuses.
Selgitati ka parimad paarismängijad, võitsid Indrek Penk/Rainer Michelson, kes finaalis võitsid Kalev Sengbuschi ja Risto Romanit.
Parimateks Võrumaa mängijateks tulid meesteklassis Agnar Pirnpuu, naistes Ülle Rauk, parim noor poiss Randy Nagel ja noor tüdruk Helena Kink.

Video antud võistlusest http://www.youtube.com/watch?v=HMaGvil8x-8
 
Võrumaa karikasari sai loodud tänu tublidele Võru LTS pinksihulludele, kes tõid Võrumaale kolmel etapil kokku 65 erinevat mängijat. Kaasa aitasid Anro Puit eriauhindadega, Meelis Pae korraldamisega ning Võrumaa Spordiliit maakonna meistrivõistlustega. Järgmiseks aastaks plaanitakse juba rohkem etappe, paremat auhinnalauda ja reitingusse minevaid tulemusi.

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1