Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Eesti noortekoondis alistas reedel Soome eakaaslased!

 
Reedel toimunud Eesti-Soome noorte maavõistlusel võttis kindla võidu Eesti koondis. Võisteldi neljas klassis, millest kolmes panid eestlased oma paremuse maksma ning vormistasid kogu kohtumise lõppskooriks veenvad numbrid: 36-11.
 
Eesti pidi alla vanduma vaid meesjuunioride klassis minimaalse vahega 7-9. juunioride neiude klassis võideti soomlasi kindlalt 13-3 ning nii poiste kui ka tüdrukute kadettide koondised alistasid soome omavanused 8-1.
 
Meie mängijatest suutsid kaotusteta hakkama saada Valeria Petrova, ja Olesja Ketshko juunioride neiude hulgas, Artjom Hiisku ja Aaro Õismets poiste kadettide klassis ning Airi Avameri ja Reelica Hanson tüdrukute kadettide klassis.
 
Eesti koondise peatreener Vallot Vainula kinnitas, et tegemist oli mõlema riigi valdavalt parima võimaliku rivistusega ning selline on tänane objektiivne vahekord. Jääb üle vaid rõõmustada, et noorteklassis on eestlased endiselt edukad!
 
NB! Täielikud tulemused on lisatud exceli manusena.

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1