Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Butterfly Baltic Cup oli eestlastele kerge pettumus

 
Alari Lindmäe mälestusvõistlus Butterfly Baltic Cup on selleks korraks lõppenud. Pole kahtlust, et sel aastal vaatasid nii mõnedki lauatennisehuvilised osalejate nimekirja ja ennustasid eestlaste edukat esinemist. Kohal käis ka Aktuaalne kaamera, et olla tunnistajaks meie sportlaste headele tulemustele, kuid seekord siiski liiga palju rõõmusõnumeid ei jätku.
 
Helgemate emotsioonide eest laupäeval tuleb esile tõsta naiskonda koosseisus Latt-Tsistjakova, kes saavutasid Ukraina järel teise koha. Lushin pidi samuti tunnistama ainult hilisema võitja paremust, kuid seda poolfinaalis ning tasuks kolmas koht meesjuunioride vanuseklassis.
 
Pühapäeval oli aga saalisviibijate seas küllalt palju optimiste, kes nii meie meeste kui ka naiste kaela medaleid riputasid. Esimene tormihoiatus Eesti fännisektorile oli Venemaa vanameister Aleksandr Saveljevi võit alagrupimängus meie Vallot Vainula vastu. Surnud ringiga edasi pääsenud Vainula suutis aga rehabiliteeruda ja võitis Valgevenelase Vitaly Nekhviadovich'i kindlalt 3-0. Mängus koha eest 16 parema hulka pidi Vainula aga tunnistama leeduka Gintautas Juchna 1-3 paremust, seejuures viimase seti kaotas Vainula 16-18 servivea tõttu. Vainulaga sama kaugele jõudsid veel eestlastest ka Aleksandr Lushin, Toomas Libene ja üllataja Kristjan Kant. Ainsana pääses veerandfinaali Eesti esireket Aleksandr Smirnov ning tema vastaseks kaheksa parema hulgas oli juba tuttav Juchna. Kodupubliku kahjuks pidi ka Smirnov sama tulemusega leedukale alla vanduma ja leedu kunagise koondislase ebatavaline topsiliigutus ning -vint lõpetasid seega kahe eesti parima lauatennisisti teekonna selle aasta memoriaalil.
 
Ka naiste tulemused polnud rõõmustavamad. Nii Latt kui ka Tsistjakova jäid pidama 16 parema hulgas ning veerandfinaali ei pääsenud. Pühapäevaste individuaalturniiride paremad palad eestlaste jaoks olid kadettide tulemused. Artjom Hiisku saavutas kuni 16 aastaste poste hulgas neljanda koha ning eestlaste au kodusel turniiril kaitses Airi Avameri, kes suutis kuni 16 aastaste tüdrukute turniiri võidu vormistada.
 
Eesti koondislastele on seega mõtteainet küllaga ning aega treeninguteks ja võitlusvaimu taastamiseks on mõni nädal, sest Pariisi maailmameistrivõistlused on juba ukse ees ning kohe peale koondiselaagrit 10-12 mail sõidavad vabariigi parimad lauatennisistid võistlema.
 
Alari Lindmäe mälestusvõistluse täielikud tulemused leiab www.pingpong.ee veebileheküljelt.  

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1