Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Vabariigi parim koolivõistkond on Nõmme Põhikool

Reedel, 12.04.2013  peeti Eesti Koolispordi Liidu ja Eesti Lauatenniseliidu võistkondlikud lauatennise meistrivõstlused. Lauatennis on esmakordselt Koolispordi kavas ja korraldajad kinnitasid veendumust, et järgmisel aastal võiks osavõtjate arv oluliselt suurem. Lauatenniseliidule on koolisprt oluliseks kanaliks lauatennise harrastamise propageerimisel. Üritusega loodetakse kaasata ka õpetajaid, kes oleksid lauatennise saadikud koolis ning võistleksid võrdsetena külg-külje kõrval koos õpilastega. 

Finaalis kohtusid Nõmme Põhikool, Maardu Põhikool, Rocca al Mare Kool, Koeru Keskkool ja Virtsu Kool. Samas järjestuses ka finaliseeruti. Pinev heitlus käis teise ja kolmanda koha peale, lõpuks edestas Maardu  Rocca al Mare't vaid ühe kohapunktiga. Virtsu ja Koeru said ühepalju kohapunkte, kuid otsustavaks sai õpetajate mängu tulemus, mille seekord võitis Koeru ning seega neljas koht.

Individuaalses arvestuses olid parimad:

P6-9

1. Aaro Õismets
2. Oleg Migunov
3. Herman Marec

T6-9

1. Marion Tamm
2. Aleksandra Kuprikova
3. Jaanimägi Sirli

P1-5

1. Krister Erik Etulaid
2. Markus Mestis
3. Tarvi Tamm

T1-5

1. Roosve Sirli
2. Annigrete Suimets
3. Jevgenia Nikitina

Õpetajad

1. Katrin Marks
2. Margit Tamm
3. Urmas Virves

Fotogalerii:

http://www.lauatennis.ee/gallery/index.php?/category/29

Vt. detailne info kokkuvõttefailis.

 

 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1