Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Võru lauatennisesarja esimene etapp.

Vaatamata suhteliselt vähesele reklaamile, tuli Võru Spordikeskuse areenile 36 lauatennisisti.  Enamus võistlejaid oli kohale tulnud Lõuna-Eestist.  Kõige kaugem külaline oli Tallinnast - mitme kordne Eesti meister naispaarismängus Elle Õun.  Pingelisi pinksilahinguid tulid meile pakkuma ka Tartu ühed parimad mängijad Reet Juurik ja Rain-Mait Roomet.
Esialgu mängiti alagrupides, et selgitada parimad, kes pääsevad võitlema esikoha eest. Ühes alagrupis sündis ka väike üllatus ja eelmise aasta sarja võitja Vello Vals  lülitati finaalgrupist välja. Üllatuse eest hoolitses Põlvamaalt pärit Voldemar Vesi,  kes võitis grupi esimese asetusega Meelis Pae’d.  Samuti mängis Vesi  hästi ka finaalgrupis, kus võitis oma venda (Harri Vesi), kes on lauatennist mänginud juba aastakümneid.
Finaalis mängisid omavahel Reet-Juurik ja Rain-Mait Roomet, võitis neist viimane, kes ei kaotanud võistluse käigus ühtegi setti. Kolmandaks võitles ennast Võru LTS klubi all mängiv Rainer Michelson, kes võitis kohamängus Värskast pärit Harri Vesi.
Väga head mängu näitas ka Võru mees Timo Tammik, kes saavutas üldkokkuvõttes viienda koha.
Auhinnatud said järgmised mängijad meesteklassi esimene: Rain-Mait Roomet, teine Rainer Michelson ja kolmas Harri Vesi. Naisteklassis esimene Reet Juurik, teine Elle Õun ja kolmas Ülle Rauk.  Tänu Võru puidufirmale ANRO PT OÜ on välja pandud iga etapi  kõige kaugemale tulijale 50EUR väärtuses Favora kinkekaarte. Sel etapil läks eriauhind Elle Õunale (Tallinnast).
Peakohtunikule ja korraldajale oli sellises hulgas mängijate talitsemine esimene hea kogemus ja järgmiseks etapiks saab omad korrektuurid teha.  Kõikidele võistlejatele teadmiseks: järgmised etapid toimuvad kindlasti kaks-miinus süsteemis, mis tagab lühema võistluspäeva ja parema korralduse. Järgmine etapp juba 30.03.2013
Võistlusest tehti ka lühivideo: http://youtu.be/pWOHbZNfwBc
 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1