Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Tartu karikasarja III etapi võitis Rivo Saaremäe

Selle aasta esimene etapp, mis ühtlasi oli Tartu lauatennise karikasarja III hooaja kolmas etapp, on selleks korraks peetud. 74 osavõtjat on kinnitus selle kohta et lauatennis Tartus on kapist välja tulemas. Seda kinnitavad ka kümmekond esmakordselt meie võistlusel osalenut. Meeldiv oli võõrustada ka lauatennisemängijaid kaugemalt – Pärnust ja Tallinnast. Võru LTS oli kohal oma, viimasel ajal juba väljakujunenud, headuses – kõik kolm nende võistlejat jäid esimesse tabelikolmandikku!

Võidu viis Viljandisse Rivo Saaremäe, kes finaalis alistas kindlalt Kätlin Lati. Rivo heast mänguvormist annab tunnistust tõsiasi et päev varem oli ta võitnud Viljandis Sakala etapil. Samuti oli huvitav Rivo esmakordne kogemus pühapäevase võistluse käigus, et reket purunes tal mittetahtliku tegevuse tulemusena … Kolmanda koha jättis Tartusse Mihkel Pae Tartu SS Kalevist.
 

Kohtumiseni märtsi viimasel päeval – 4. etapil!

 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1