Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

LTK Tops avas hooaja segapaaristurniiriga

Kuressaare lauatenniseklubi Tops alustas oma järjekordset hooaega, mis kannab numbrit viisteist. Traditsiooniliselt oli kavas segapaarismäng. Kuigi mitmed tugevad naised (Tiia Müürisepp, Lii Vahter, Veeve Kaasik, Ulvi Ingalt jt.), ei saanud erinevatel põhjustel kaasa lüüa, registreerus ikkagi kuus segapaari. Tublilt mängisid Topsi enda tüdrukud Krislin Soon ja Kadri Väljakivi, kes tugevate vastastega mängides said suurepärase võimaluse täiendada oma kogemustepagasit.
Teenitud turniirivõidu võtsid seekord Siisike ja Aare Lehtsi (mõl. LTK Tops), kes loovutasid oma vastastele vaid ühe geimi. Teise koha said Maarika Saks ja Janek Reinaru (LTK Tops) ning kolmanda kohaga leppisid Margit Tamm (Nõmme Spordiklubi) ja Gunnar Usin (LTK Tops).
Allkirjutanu tänab kõiki, kes aitasid turniiri korraldada, sealhulgas eeskujulikult tegutsenud peakohtunikku Villu Kallast.
Järgmine võistluspäev ei anna kaua oodata. 20. oktoobril toimuvad Oktoobriturniirid, kavas meeste ja naiste üksikmäng.
Gunnar Usin

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1