Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

LAUATENNISEKESKUSE/MANNIKS.COM SUVETURNIIRILE ANDIS VÄRVI PETERBURI RAHVAS

Laupäevasel turniirl osales 89 osavõtjat. Kodumaisest reitingutipust olid austamas oma osavõtuga Rein Lindmäe ja Tatjana Tšistjakova. Ligi neljakümne sportlasega saabusid aga Peterburi ja Leedu võistlejad, mis tõi võistlusele täismaja. Oli ka luurel käijaid - Kätlin Latt, Kalle Kask, Arne Loos,Toomas Pakane - kes ehk järgmisel korral reketi kotist välja võtavad. Kes veel kõik osa võtsid ja võistlust oma osavõtuga kaunistasid, vaata juba pildigaleriist.

 

http://www.lauatennis.ee/gallery/index.php?/category/19

 

Üksikmängu võitis Valentin MININ, olles eelnevalt võitnud Antti LUIGEMAAD 3-1, Tatjana TŠISTJAKOVAT 3-2 ja lõpuks finaalis kaasmaalast Nikita ARTJOMENKOT 3-0. Tähelepanuväärne on Nikita Artjomenko juures see et poiss mängib alles kolmandat aastat, on ilmselt ülekaalus, mis ei aita kaasa just kiirele mängule, kuid näitab kuidas on võimalik panna oma plussid tööle. Kui eelmisel aastal Valtu laagri truniiril oli Rein LINDMÄEL kergeid probleeme tema võitmisega, siis praegu tuli tõsises poolfinaalis ARTJOMENKOLE alla vanduda 2:3. Samuti alistas ARTJOMENKO eelnevates ringides Carlo ACCORSI 3:2.

 

Parima naise auhinna sai Tatjana TSISTJAKOVA, kes üldkokkuvõttes oli neljas. Tatjana sõnul tuli turniir tema jaoks õigel ajal, sest juba 04.09.2012 toimub Euroopa MV kvalifikatsioon Türgis ja suvel sai oluliselt vähem võisteldud.

 

Parimad klassides:  
M60+ Johannes KANT
N60+ -
N40+ -
M40+ Umras KING
JB Mihkel PAE
JG Karmen Kozma.
CB Aleksandr FILIPOV (S-Peterburg)
CG Darja BONDAREVA (S-Peterburg)
 

Seekord mängiti peale põhiturniiri teise "käe turniir" kus reketit sai hoida mitte tavapärane mängukäsi. Paremateks teise-käe mängijateks võitlesid välja Mart PAE ja Mihkel PAE. Finaalis oli parim Mart PAE. Kolmanda koha võitis  Guido PÕDER. Kõrvalt oli kosta kommentaare, et "panevad vasakuga paremini kui mõni mängumees paremaga". Kõige vanem vend Meelis avaldas saladuse, et Mart ja Mihkel mängivad lõbu pärast tihti vasaku käega. Aga kena topsi tõmbasid vale käga ka Guido PÕDER ja Antti LUIGEMAA. Pretendent esikolmikusse oli veel Karmen KOZMA, kes samuti trenni lõpus tihti kätt vahetab, kuid kes ei saanud jääda mängima 3-4 koha mängu.

 

Igamehe paarismängu võit jäi koju  - Virgo MIHKELSOO ja Marko MÄNNIK Lauatennisekeskusest võitsid  poolfinaalis paari Mihkel PAE-Jaanus LOKOTAR ja finaalis Mark JOA- Jüri MUULI. Paar Mihkel PAE-Jaanus LOKOTAR olid 3-4 koha mängus paremad paarist Kristo KAUKÜLA-Eduard KAPRALOV.

 

Täname kõiki osavõtu eest ja ootame täiskasvanuid ja lapsi uuel hooajal Lauatennisekeskuse turniiridele! 

 

Laupäevased turniirid proovime teha suuremad, kuna saal on kinni pandud kuni 19:00'ni ja pühapäevased võistlused piirkondlikumad, et lõppeksid hiljemalt 15:00 saali edasise hõivatuse tõttu.

 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1