Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Euroopa noorte MV võistkonnamängud mängitud

Austrias, Werner Schlager'i Akadeemias toimuvatest Euroopa noorte meistrivõistlustest (Schwechat 13-21.07.2012)  võtab Eesti osa kõigis võistluskassides:

Juuniorid noormehed: Toomas Libene, Rivo Saaremäe, Kaspar Kruusalu;
Juuniorid neiud: Olesja Ketško, Valeria Petrova, Karmen Kozma;
Kadetid poisid: Aleksandr Lušin, Mihkel Pae;
Kadetid tüdrukud: Airi Avameri, Anita Lissovenko.

Treenerid: Vallot Vainula, Vladimir Petrov.

Kohtunikest esindavad Eestit  Viljar Kasemaa (IU) ja Arvi Vainula (IU).

Juuniorid noormehed võitsid Bosnia Hertsogoviinat 3:0 kuid kaotasid 2:3 Austriale ja Ukrainale. Seejuures oli suur šanss võita Ukrainat, kuid Libesel ebaõnnestus mäng vastase vastu, keda võitis Saaremäe. Võit oleks taganud edasipääsu tugevamasse alagruppi ja minimaalselt 28 koha. Edasi võideti uues alagrupis Šotimaad ja Kosovot vastavalt 3:1 ja 3:0. Alagruppide võitjad mängisid omavahel ja seal tuli vastu võtta kaotus 2:3 Sloveenialt. Moldaavialt saadi loobumisvõit. Kokkuvõttes 31 koht 38 võistkonna hulgast. Parimateks võistkondadeks osutusid Prantsusmaa, Saksamaa, Poola, Itaalia.

Juuniorid neiud tulid alagrupis teiseks. Võideti Leedut 3:1 ja kaotati Kreekale 1:3. Matš Kreekaga oli tasavägine ja valdavalt lõppesid mängud 3:2. Neljandas mängus oli Olesja Ketškol võimalus viigistada kohtumise seis 2:2, kuid viiendas setis tuli vastu võtta kaotus punktiseisuga 10:12 ning Valeria Petrova ei saanud enam võimalust otustavaks mänguks. Alagrupi võit tähendanuks mängimist Play-Off'is ja sealt võimalikku edasipääsu 16 parema hulka. Järgmises alagrupis võideti Šveitsi 3:0 ja Bulgaariat 3:1. Kohamängudes kaotati Bosnia Hertsogoviinale 3:0 ja Inglismaale 3:1. Kokkuvõttes 20 koht 36 hulgast. Parimad kohad napsasid Rumeenia, Venemaa, Saksamaa ja Horvaatia.

Kadetid tüdrukud kaotasid alagrupis kõik mängud 3:0 tugevatele Tšehhi, Poola ja Venemaa võistkondadele. Järgmisena tuli vastu võtta kaotus Slovakkialt 3:0 ja Bulgaarialt 3:1. Pärast võitu Norra üle 3:1 ja kaotust Türgile 1:3 saadi kirja 26 koht. Kokku osales 35 võistkonda. Parimad võistkonnad: Saksamaa, Rumeenia, Prantsumaa ja Venemaa.

Head mängu näidasid meie kadetid poisid. Algarupis võideti kõiki - Türgi 3:1, Aserid 3:1  ja San Marino 3:0. Play-Off'is võideti Horvaatia 3:1 ja liiguti 16 parema hulka. Nüüdseks on teada, et vastu tulid parimatest parimad ehk kadettide võitjavõistkond Prantsumaa. Meie poisid võitlesid südilt ja prantslased toonitasid, et neile oli see matš tõeliselt suur oht väga hea kaitsemängija Aleksandr Lušini tõttu. Aleksandr võitis 3:2 Can Accuzu't ja kaotas 1:3 Alexandre Cassin'ile. Mõlemad on favoriidid üksikmängus medalikohtadele.
Järgenvalt Võideti Itaaliat 3:1 ja kaotati Saksamaale 3:0 ja Sloveeniale 1:3. Võidumatšides võitles Aleksandr Lušin tavaliselt meeskonnale välja 2 punkti, kuid esile tuleb tuua ka Mihkel Pae'd, kes tandemis Aleksandriga võitsid hulganisti paarismänge, mis poisse üldse nii kaugele tõid. Kokkuvõttes väga hea 12 koht. 39 võistkonna seast osutusid tugevamateks: Prantsumaa, Venemaa, Taani ja Belgia.

Üksik-, sega- ja paarismänge jäävad mängima vaid Eesti meistrid omas vanuseklassis ehk Toomas Libene, Olesja Ketško, Airi Avameir ja Aleksandr Lušin. Kõige suuremad šansid on ehk Aleksandr Lušinil üksikmängus. Samuti on tal üle keskmise head paarilised segapaaris - Alina Nikitšanka (BLR) ja paarismängus Vladislav Totkalo (UKR). Ülejäänud noortekoondis saabub täna koju.

 

Vt fotogalerii: http://www.lauatennis.ee/gallery/index.php?/category/16

Tulemused: http://www.ettu.org/2012eyc/

Ääremärkusena olgu öeldud, et võistlusel kasutati laialdaselt elektroonilisi tabloosid, mis live-scoring'ut edastasid, kuid millega kohtunikud esimesel võsitluspäeval allakirjutanu nähtu põhjal kõvasti vaeva nägid. Teiseks oli huvitav fakt, et kõik reketid käisid läbi lauskontrolli.

 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1