Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Veteranide MM tõi Eestile hõbemedali

Rein Lindmäe näitas veelkord, et Eestis on võimalik mängida maailmatasemel lauatennist, sedakorda Veteranide Maailmameistivõistlustel Rootsis 25-30.06.2012.

Reinu parim esitlus tuli paarismängus ukrainlase Leonid Segal'iga, kus mängiti finaalis Jaapani paariga Khara Chan-Tokai Masataka. Finaalis oli aasia paar siiski parem ja võitis 3 : 2 (6 14 -3 -2 5).  Võib öelda, et ka kluld polnud Reinule kaugel - kahes setis domineeriti ja üks sett kaotati napilt.

Individuaalselt (klassis 50-59 a) võitles Rein välja koha kaheksa hulgas, mis on võistluse mastaapi ja taset arvestades ülihea saavutus. Esimeseks krooniti Rootsi ja maailma lauatenniselegend Mikael Applegren, kes võitis finaalis Hiina päritolu austerlast Liu Qiwei'd 3:2. Applegren sai seega magusa revanši, sest alagrupis sai ta samalt vastaselt kaotuse 2:3! Pealtvaatajaid oli saalis üle 4000.

Reinu kommentaar :"Arvestades seda, et olin viimast aastat viiekümneste klassis, oli medalivõit super ja üksikmägnus veerandfinaali jõudmine max, sest ettepoole jäid ainult ülitugevad. Meie mängijatest võib esile tõsta Elle Õuna, kes üllatas meid kõiki ja ka iseennast jõudes üksikmängus 16 hulka!"

Resultaadid: http://wvc2012.com/results/

 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1