Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Põhjamaade noorte meistrivõistlused lauatennises. Eesti esines muljetavaldavalt.

Eesti tegi 25-27.06 suurepärase etteaste lauatennise põhjamaade noorte meistrivõistlustel Haapsalus. Osalejaid oli rekordilised 96 võistlejat, kaheksast alaliidust (Eesti, Läti, Leedu, Soome, Norra, Taani, Fääri saared, Island). Võisteldi võistkondlikult ja individuaalselt, juunioride ning kadettide klassis. Esmakordselt võtsid võistlusest osa Island ja Fääri saared.
 
Meeskonnavõistlus õnnestus oodatust paremini – kadetid posid alistasid finaalis Leedu, juuniorid neiud aga võtsid sisse kõrgemad positsioonid nii esimese, kui teise võistkonnaga. Juuniorid poisid ja kadetid tüdrukud mängisid end kokkuvõttes teiseks. Kaheteistkümnest võistkonnavõistluse medalist jäeti koju 5.
 
Juuniorid neiud (Valeria PETROVA, Karmen KOZMA, Olesja KETŠKO) saavutasid individuaalvõistluse kolmikvõidu. Individuaalse kulla kadettidest poistest tõi aga ära Aleksandr LUSHIN. Juunioridest esimese paigutuse saanud Toomas LIBENE ei mänginud seekord oma kohta välja ja jäi neljandaks.
 
Kokkuvõttes Eestile 9 medalit 24’st, mis on ühe võrra suurem saak, kui eelmisel aastal. Järgnesid Soome 6, Norra 5, Leedu 3  ja Taani 1 medaliga. Kahjuks ei võtnud osa tugev lauatenniseriik Rootsi ning Taani polnud väljas oma tugevaima koosseisuga.
 
Võistluste eel toimus Haapsalus ühislaager Islandi ja Läti noortekoondisega. Seekord said Eesti mängijad olla rohkem andjarollis. Islandi jaoks oli meie tase klass kõrgem ja Läti neiud said head sparringut, kuna spordiala kandepind Lätis on jäänud ahtakeseks.
 
Võistlustulemused: http://www.lauatennis.ee/web/node/242

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1