Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Aleksandr Lušini suurepärane mäng Vilniuses!

 Eile lõppenud individuaalturniiri finaalis finaalis alistas A. Lušin euroopa kadettide 8. ukrainlase Kyrylo Samokyshi 3:0 (võistk.turniiri finaalis kaotas 2:3). Kuigi saalis käisid mängud 18-l laual, oli kogu publiku tähelepanu ja kaasaelamine nende kahe noormehe ülipõneval mängul. Alagrupis alistas Aleksandr 3:0 Erik Berge Saue (NOR), Rimas Lešivi (LTH) ja Vainas Brazdeikise (LTH). Teised meie kadetid alagruppidest edasi ei pääsenud ning mängisid lohutusturniiril, kus Toomas Vestli sai hinnatava 3:2 võidu Jan Nybergi (FIN) üle. Seevastu aga pääsesid kõik minid finaalringi. Edukaim oli Reelica Hanson, kes jõudis poolfinaali, kus aga kaotas hilisemale võitjale. Tasuks kolmas koht. Võistkondade finaalis kaotasid meie poisid Ukrainale 1:3, poolfinaalis alistati Valgevene 3:1 ning veerandfinaalis BLR/ROU 3:1. Tubli kolmanda koha võitsid tüdrukud Reelica Hanson ja Hanna Loora Bobrov, kes veerandfinaalis võitsid leedukaid 3:1, kuid poolfinallis jäid alla 1:3 Valgevene/Leedu võistkonnale.  Teised meie võistkonnad piirdusid veerandfinaalidega. 
Vilniuses algas täna korvpallilegend Šarunas Marčilionise spordihallis II rahvusvaheline Lithuania Cadett&Mincadet Open, mis on ühtlasi ka Brone Balaisiene mälestusturniiriks. Eesti lauatennis on esindatud kuue võistkonnaga. Kadettide poiste I meeskond (Aleksandr Lušin, Mihkel Pae) alistas Ukraina II 3-1, Katari I 3-1 ning kaotas Leedu I 2-3. Poiste II võistkond (Toomas Vestli, Aaro Õismets) kaotas Valgevenele 0-3, võitis aga Leedu 3-0 ja Soome 3-2. Mõlemad võistkonnad mängivad homme kaheksa parema seas. Kadetid neiud (Airi Avameri, Anita Lissovenko) võitsid Leedu II 3-0 ja kaotasid Soome-Valgevene segavõistkonnale 1-3 ning jätkavad samuti finaalis. Minikadettide I naiskond (Reelica Hanson, Hanna Loora Bobrov) võitis Leedu Panevežyse II 3-1 ja sai finaali, teine naiskond (Aleksandra Kuprikova, Eleonora Sahartseva) võitis Leedu Viniuse II 3-1, kuid kaotas teisele Leedu võistkonnale 0-3 ning finaali ei saanud. Minikadetid Elvis Libene ja Aleksandr Polistšuk alistasid Vilniuse Pingpongi 3-0 ja Vilniuse Taurase I 3-2 ning mängivad homme finaalis.

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1